Server
Flora
Takımı
Galatasaray
site çözümleri bölümüne bir göz atın orada olması lazım :kalp:

Hangi oyun ürünlerini satın alıyorsunuz ?
Silkroad Gold,Silk,Bot
Bir satış sitesinde aradığınız özellikler nelerdir ?
Güvenilir olması, kampanyaları olması, her zaman fiyatları güncellemesi, puan vermesi, hızlı olması
Satış sitesinde olması gereken banka hesapları hangileridir ?
İş bankası, ziraat bankası, Finans Bankası, Deniz Bankası, Yapı Kredi Bankası
Piyasada ki satış sitelerinin artı ve eksileri sizce nelerdir ?
kullanmış olduğm site gayet güzel.
Kredi Kartı satışıyla ürün alıyor musunuz ?
Hayır Havale ile alıyorum
Kontör karşılığı ürün alıyor musunuz ?
Hayır. Kontör konuşmak içindir
Favori alışveriş siteniz hangisidir ?
http://www.silkroadonline.com.tr
Canlı destek + Cep telefonu iletişimi + Ofis telefonu iletişimi + Mail iletişimi sizin için önemli midir ?
Her zaman! Canlı Destek Canlı olsun yeter.

WeAre

Buralıyım
silkroad online silk-bot
kesinlikle işlerini ciddiye almaları - günün her saatti ürün alabileceğim bir sistemlerinin olması ve hızlı bir şekilde işimin halledilmesi benim çok önemli
hemen her banka olması gerekli diye düşünüyorum (her yerde her bankanın şubesi yok)
şuan alışveriş yaptığımın sitenin bir eksisi olduğunu düşünmüyorum ve yaptıkları kampanyalar bizi çok memnun ediyor
evet
hayır
http://www.silkroadonline.com.tr
Canlı destek + Cep telefonu iletişimi + Ofis telefonu iletişimi + Mail iletişimi sizin için önemli midir ?
benim için en önemli olaylardan bir tanesi yaşanan sorunları en hızlı bir şekilde giderilmesi için telefonla iletişim şart ve tabiki canlı destek olmalı

Hangi oyun ürünlerini satın alıyorsunuz ? -------->Silk -Bot-Gold -JoyPara
Bir satış sitesinde aradığınız özellikler nelerdir ?-------> Hız , Ürün Teslimatında Sorun Yaratıp Yaratmadıgı ve tabi Fiyatları
Satış sitesinde olması gereken banka hesapları hangileridir ?------>İş Bankası ,Ziraat Bankası ,Akbank,VakıfBank,PTT Bank ,Yapı Kredi
Piyasada ki satış sitelerinin artı ve eksileri sizce nelerdir ?------>Bizi Cok Bekletıyorlar. Ürün Teslimatında Sorunlar Yasanıyor .[kulllanılmıs e-pin vs ]
Kredi Kartı satışıyla ürün alıyor musunuz ? ---->Sürekli
Kontör karşılığı ürün alıyor musunuz ?-------->İsteyene alıyorum komisyon karşılığı
Favori alışveriş siteniz hangisidir ?------->mofis.net
Canlı destek + Cep telefonu iletişimi + Ofis telefonu iletişimi + Mail iletişimi sizin için önemli midir ? ------->Kesinlikle çünkü sıkıntı yaşarsam satıcıya hemen ulaşmam gerekiyor

Hangi oyun ürünlerini satın alıyorsunuz ? Silkroad ile ilgili her ürünü
Bir satış sitesinde aradığınız özellikler nelerdir ? banka hesapları yeterli olacak , canlı desteği saygılı , fiyatları cüzi olmalı
Satış sitesinde olması gereken banka hesapları hangileridir ? Kartsız işlemlerde ücret almayan her bankanın olmalı
Piyasada ki satış sitelerinin artı ve eksileri sizce nelerdir ? çalışma saatleri , canlı destekteki saygısızlıklar , artıları zamanında alıyorum herşeyimi
Kredi Kartı satışıyla ürün alıyor musunuz ? daha değil malesef
Kontör karşılığı ürün alıyor musunuz ? silk alıyorum . gold da alabilirim ancak satan bir yer görmedim
Favori alışveriş siteniz hangisidir ? http://www.gamesiparis.com
Canlı destek + Cep telefonu iletişimi + Ofis telefonu iletişimi + Mail iletişimi sizin için önemli midir ? tabii ki önemlidir

- Silkroad. gold silk
- Hızlı teslimat , Güvenilirlik ve saygın iletişim.
- ben ziraat ve vakıf bankasının olmasını isterdim çünkü tam 5 yıldır atm kartsız işlem bedava:D
- güvenilirlik isterim
- Hayır.
- Hayır ancak böyle bir sistem olursa alırım.
- http://gamesatis.com/ , gamebayi
- Evet. fakat 11 kurusun lafını yapıolar o ayrı :D

Hangi oyun ürünlerini satın alıyorsunuz ? = Silkroad Online Bot,Gold,Silk
Bir satış sitesinde aradığınız özellikler nelerdir ? = Hızlı Ve Güvenilir Olması
Satış sitesinde olması gereken banka hesapları hangileridir ? = Bütün Bankalara Ait Hesap Taşıması Gerekir
Piyasada ki satış sitelerinin artı ve eksileri sizce nelerdir ? =Geciktirmeli Ve Bir O Kadarda İlgisizce Satış Gerçekleşiyor.
Kredi Kartı satışıyla ürün alıyor musunuz ? = Kredi Kartı Kullanmıyorum.Ama Güzel Birşey.
Kontör karşılığı ürün alıyor musunuz ? = Evet.
Favori alışveriş siteniz hangisidir ? = Silkroad Online Offical Website,Oyunyardim.com
Canlı destek + Cep telefonu iletişimi + Ofis telefonu iletişimi + Mail iletişimi sizin için önemli midir ? = Hepsinin Olması Çok Önemlidirki Bir Yerden Ulaşamayan Diğer Alternatiflerden Rahatça Ulaşabilir.

Hangi oyun ürünlerini satın alıyorsunuz ? Silk-Bot-Gold
Bir satış sitesinde aradığınız özellikler nelerdir ? hızlı olması
Satış sitesinde olması gereken banka hesapları hangileridir ? Hepsi
Piyasada ki satış sitelerinin artı ve eksileri sizce nelerdir ?+sı bisey aldınmı para puan vermesi-ucuz olması -si gold kısmından sadece 1m nin olması ister 100m al ister 1b al aynı fiyat arasında fark olması lazım.
Kredi Kartı satışıyla ürün alıyor musunuz ? Hayır
Kontör karşılığı ürün alıyor musunuz ? Hayır
Favori alışveriş siteniz hangisidir ? http://www.yorulma.com
Canlı destek + Cep telefonu iletişimi + Ofis telefonu iletişimi + Mail iletişimi sizin için önemli midir ? Canlı Destek Veya msn olması yeterli

Hangi oyun ürünlerini satın alıyorsunuz ? -Silk,bot

Bir satış sitesinde aradığınız özellikler nelerdir ?-Hızlı ve güvenilirlik en önemli mevzu!Müşteriye hitap,konuşma şekli ,güvende olduğunu hissettirmek vb.

Satış sitesinde olması gereken banka hesapları hangileridir ?-Akla gelebilecek tüm hesablar western ünionundan paypal hesablarına kadar.

Piyasada ki satış sitelerinin artı ve eksileri sizce nelerdir ?-Çoğu zaman bunları yaşadım.Aynı sitede her seferin de denerim.2 ayrı satış temsilcisiyle konuşurum genelde
ikisi de farklı miktar söyler gold ve silk takaslarında.

Kredi Kartı satışıyla ürün alıyor musunuz ?-Hayır

Kontör karşılığı ürün alıyor musunuz ?-Hayır

Favori alışveriş siteniz hangisidir ?-silkroadonline.com.tr

Canlı destek + Cep telefonu iletişimi + Ofis telefonu iletişimi + Mail iletişimi sizin için önemli midir ?-Elbette önemlidir.Aslında mail iletişimi pek güvensiz gibi geliyor bana .Lakin canlı destek en güzeli.

Hangi oyun ürünlerini satın alıyorsunuz ? = Sunworld ViP Silk
Bir satış sitesinde aradığınız özellikler nelerdir ? = en belirgin özellik hızlı servis yapması ve müşteriyle ilgilenmesi. Canlı destekte bulundurmalı.
Satış sitesinde olması gereken banka hesapları hangileridir ? = Yapıkredi , İş Bankası
Piyasada ki satış sitelerinin artı ve eksileri sizce nelerdir ? = -
Kredi Kartı satışıyla ürün alıyor musunuz ? = -
Kontör karşılığı ürün alıyor musunuz ? = Hayır.
Favori alışveriş siteniz hangisidir ? = Gameaktif
Canlı destek + Cep telefonu iletişimi + Ofis telefonu iletişimi + Mail iletişimi sizin için önemli midir ? = Evet Site üzerinden özel mesaj ile iletişim kurarak zaman kaybetmekten daha kârlı bir yöntemdir.

1-) Genellikle e-pin ve oyun parası satın alırım.
2-) sitede müşterilere gerekli değer gösterilsin kafî
3-)---
4-)Gereksinim karşılıyorlar :P
5-)Hayır
6-)Arasıra
7-)www.Onlineoyunhizmeti.com ( 3 aydır alış veriş yapıyorum bu siteden şimdiye kadar en begendiğim site )

Sitede canlı destek , müşteri hizmeti vs yoksa o siteden hayır gelmez :lol:

Yukarı Alt