Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
100 Kredi - 200 saat İsrobot = 13 YTL
1 Aylık Sınırsız Tbot = 30 YTL

Bu Tbot 1 aylık Sınırsız demekle gün olarakmı saat olaramı işliyor onu ANlamadım aldım MEsala giriş yaptım o andan ihtibaren kullanmasamda 1 aydan gidiyormu yoksa sadece kullandıgım saate icerisinde 1 aydan düşüyormu bide ben almak istiyorum Şansımı denicem cünki ilk defa Kişiden Alıcagım Msn Adresini eklesem ayrınlı bilgi verebilirmisiniz !!!

Alım Yapmıcak oLanLar. Güven konusunda Tereddütleri oLanLar sakın ekLemesin iLgiLenilmicek o tür kişiLerLe. Bizim Kimsenin Parasında MaLında gözümüz yok ortada milyarlar dönmüyor. Sizin Benimle yaptığınız 10-20 YTL alışverişe gölge düşürcek değilim.. İsteyen aLır , alışveriş yapmıcak olanlar lütfen eklemesin ...

bannedddd

Buralıyım
T-bot fiyatlarını müthiş derece arttırmışsın. 10 ytl kar; iyi para...

Her ay 10 ytl fazla vereceğinize bence gidin bir internet cafeden alın daha hesaplı. Sonuçta bir defa almakla bitmiyor her ay alınıyor. Confused

O Yılbaşı nedeniyle yapılan satışlardı Gayette iiyi satış oldu o günler .. Kampanya bitti 30 YTL den devam ...

bannedddd

Buralıyım
KavaLyE demiş ki:
O Yılbaşı nedeniyle yapılan satışlardı Gayette iiyi satış oldu o günler .. Kampanya bitti 30 YTL den devam ...
Sonuçta zarar etmiyorsun 25 ytl'den satmaya başlarsan herkesi sevindirirsin ve de daha çok alıcı bulursun.

Ayrıca sen yönetimden izin aldınmıki ?
Satıs yapabilirmiyim diye ?
Eger her üye böyle topic acıp ben onu satıyorum bunu satıyorum deseydi,Okan abi sitenin yukarısına satıs banneri yapıp para kazanmazdı !
Madem huyuma degil suyuma gidiyosun görüsürüz...

Net_Warrior demiş ki:
Ayrıca sen yönetimden izin aldınmıki ?
Satıs yapabilirmiyim diye ?
Eger her üye böyle topic acıp ben onu satıyorum bunu satıyorum deseydi,Okan abi sitenin yukarısına satıs banneri yapıp para kazanmazdı !
Madem huyuma degil suyuma gidiyosun görüsürüz...
arkdasım ne alaka şimdi senin dediğine göre okan abimiz char satıslarındada reklam parası alsın reklam dediğin bir markayı tanıtmadır satısını fazlalıstırmadır sen gelmiş burda görüsürüz diyosun amaçın ne kanıtlamak istedigin şey ne yoksa sana bir zararı var mı sölermisin bizburda bir AİLEyiz

öyLe bir istekleri olursa gerekli yardımıda siteden hiç bir şekilde esirgemem ... Seni hiç alakadar etmiyor bu tür konular .. Ben site için seve seve gerekli yardım olsun destek olsun yapmaya hazırım .. Senin Suyuna değil herşeyine inerim bu konuda hiç şüphen olmasın .. Ben sitedeki kullanıcılara yardımımız olsun diye böyle bir iş yapıyorum hiç sorun deil isterlerse yapmam .

bannedddd

Buralıyım
KavaLyE demiş ki:
öyLe bir istekleri olursa gerekli yardımıda siteden hiç bir şekilde esirgemem ... Seni hiç alakadar etmiyor bu tür konular .. Ben site için seve seve gerekli yardım olsun destek olsun yapmaya hazırım .. Senin Suyuna değil herşeyine inerim bu konuda hiç şüphen olmasın .. Ben sitedeki kullanıcılara yardımımız olsun diye böyle bir iş yapıyorum hiç sorun deil isterlerse yapmam .
Yardımın olacaksa t-bot'un fiyatını düşür o zaman. :lol: Böyle yardım mı olurmuş 10 ytl kar. :mrgreen: :mrgreen:

Server
Seçiniz...
Takımı
Galatasaray
www.botturk.com asıl türkiye bot silk satış sorumlusudur arkadaşlar hiç problemsiz alışveriş yapın benden tavsiye elderado serverinde en az 1000 üyesi vardır hepside problemsizdir şirketler kardeşim her önüne gelene para verseydik halimiz yamandı lütfen sitelerden böle şeyler yapmayın çevrenizle yayılın hakkınızda kötü çok düşünen olur boşuna arkadan küfür yemeyin yazıkk ...!

muammer66 demiş ki:
http://www.botturk.com asıl türkiye bot silk satış sorumlusudur arkadaşlar hiç problemsiz alışveriş yapın benden tavsiye elderado serverinde en az 1000 üyesi vardır hepside problemsizdir şirketler kardeşim her önüne gelene para verseydik halimiz yamandı lütfen sitelerden böle şeyler yapmayın çevrenizle yayılın hakkınızda kötü çok düşünen olur boşuna arkadan küfür yemeyin yazıkk ...!
öyle dion ama botturkte sace isrobot var bildiğim kadarıyla

ben senden almak istiom paralı tbot.ama 2 pm attım cvp yoq hala.bide online plduğun halde yani.ilgilen lütfen .msn ekledim offline veya eklemedin detective detective detective detective detective

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt