Merhaba Arkadaşlar Adet Sınırı Olmaksızın Sbot Satış Ve Kiralama Hizmetimiz Başlamıştır.

Elimizde Stok Olarak Tuttuğumuz Sbot Accountları Satışa Ve Kiraya Sunuyoruz, Dileyen Kredi Kartı İle Sonteklif den Tek Slip Veya Taksitli Ödeme İle Alabilir, Dileyen Banka Havalesi İle Aşağıdaki Bankalar Aracılığı İle Alabilir.

Bankalar ; Akbank - İş Bankası - Yapıkredi - Garanti.

Sbotların İçerisinde En Düşük 1 Ay En Yüksek Olanların 2 Ay Kredisi Vardır, Satın Alanlara En Yüksek Kredili Olandan Başlayarak Sırayla Satış Yapılacak Ve Account Satış Fiyatları 80 TL Dir.

Kiralama Fiyatı Aylık : 20 TL

Neden Bu Kadar Yüksek Fiyat Derseniz, İçlerindeki Süreleri Ve Bu İşi Firma Olarak Vergili Bir Şekilde, Güvenilir Bir Şekilde Yaptığımızı Göz Önünde Bulundurarak Tekrar Düşünebilirsiniz.

İlgilenenler Pm Yolu İle Veya Konu Altına Cevap Yazarak Bize Ulaşabilir, Aynı Gün İçerisinde Mutlak Dönüş Yapılacaktır.

Saygılarımızla Epin24 Ekibi.

dodo3535 demiş ki:
sa size ulaşabilecegim telefon numarası alabilirmiyim
Bize Ulaşabileceğiniz Diğer İletişim Bilgilerimiz...

Telefon : 0 (232) 371 0 333 ( 11:00 - 21:00 )
Adres : Çiçek Mah. 1639 Sokak No: 35/A
Bayraklı / İzmir
Virgül Bilgisayar Teknik Servis & Bilişim Hizmetleri.

ARKADAŞLAR SİZE epin24.com EKİBİNİ KESİNLİKLE TAVSİYE EDERİM.ÇOK GÜVENİLİR Bİ SİTE.ÇOK HIZLILAR VE ÇOK KİBARLAR :nod: PARAMI YÜKLEDİM Bİ KAÇ DAKİKA İÇERSİNDE BOTUMU TESLİM ALDIM...SBOT AYARLARINI HİÇ BİLMİYORDUM, O KONUDA DA BANA, YILMADAN, USANMADAN YARDIMCI OLMAYA ÇALIŞTILAR :mrgreen: :mrgreen: ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM SİZE Epin24.com EKİBİ... :kalp: :kalp: :kalp: :dance:

Yukarı Alt