Server
Flora
Takımı
Galatasaray
adminler almasın mı ahahha sat bakalım kaç günde satacaksın :P

Hacım konunun içeriği sabah dikkatimi çekti. Şahsen bana yapılmış olsa bu saygısızlığı affetmem.

Hem gel karakterlerini,sbot hesabını satıp para kazanmaya, ticaret yapmaya uğraş benim açtığım,cebimden para verip hizmetine sunduğum forumda; hem de alaycı bi şekilde admin bana pm atmasın de ...

3 kuruşluk hesap satacak arkadaşımız,nezaketten yoksun.

Bi tabir var "ekmek yediği kaba pislemek"... az buçuk uyuyor bu konuya.

Xantos ithamlarına dikkat et lütfen size yakıştıramadım, benim niçin öyle dediğimi siz daha iyi bilirsiniz (adminlerin çok aşağı teklif vermesinden dolayı) Lütfen yorum yazarken saygı çerçevesinde yazalım.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ciko1984 demiş ki:
Xantos ithamlarına dikkat et lütfen size yakıştıramadım, benim niçin öyle dediğimi siz daha iyi bilirsiniz (adminlerin çok aşağı teklif vermesinden dolayı) Lütfen yorum yazarken saygı çerçevesinde yazalım.

hani konuyla alakam yok ama gerçekten xanti doğru yazmış normalde admin sana daha ucuz benimde sitemize bir katkım olsun demeniz lazım ama bunu sadece avrupalı insanlar yapıyorlar işte bizim de onlar gibi olmamıza 500 yıl var sin:

yani xanthosun yazdığı "Hem gel karakterlerini,sbot hesabını satıp para kazanmaya, ticaret yapmaya uğraş benim açtığım,cebimden para verip hizmetine sunduğum forumda; hem de alaycı bi şekilde admin bana pm atmasın de ...

3 kuruşluk hesap satacak arkadaşımız,nezaketten yoksun.

Bi tabir var "ekmek yediği kaba pislemek"... az buçuk uyuyor bu konuya. " ağır lafını doğal karşılıyorsun (ki söyleyecek laf bulamıyorum iyi ki bunları ciddiye almayacak kadar olgunum) sizinde verdiğiniz tekliflere gelen cevapları baktım genelde ortalamanın bayağı altında fiyatlar veriyorsunuz o yüzden söyledim, ayrıca xantos öyle birşey dediğin için cevap hakkım doğdu ve soruyorum, tamam forum güzel bende memnunum bu forumdan fakat forumu öyle bir söyledinki sanki hiçbir ticari kaygısı olmadan hizmet sunuluyor forumda, dahası al satlar vb. sayesinde güzel bir geliri var forumun (buradan niye geliri var falan demiyorum en doğal hakkı) ama kimse benim yada başkasının kara kaşına gözüne bunları sunmuyor, sizede kimse kara kaşınıza gözünüze hosting vermiyor o yüzden böyle birşey demeye hakkın olmadığına inanıyorum.

Yani yaptığının saygısızlık olmadığını düşünüyorsun öyle mi?

ciko1984 demiş ki:
satılıktır ilgilenenler (adminler hariç :nod: ) pm atsın :byes:
Bu ne anlama geliyor açıklar mısın? el sallamalar falan? Herhalde çocuk var zannediyorsun karşında.Çok şükür burdaki tavrı anlayabilecek kadar zekaya sahibiz.

Xanthos, el sallama pm atsından sonra cümlenin sonuna eklenen bb'dır bunu bildiğini ve yanlış gördüğünü varsayıyorum. Ayrıca ciddi anlamda yukarıda belirttiğim (çok düşük fiyat verme) sebep haricinde hiçbir aşağılama, küçük düşürme (senin ne yazık ki üstteki mesajda bana yaptığın) bir anlam taşımadım.

Baştan hatalısın,boşa çabalama. açarsın konuyu satılık ilan edersin.Talip olan gelir fiyatını belirtir. Ha sen fiyat vermemişsin.Herkesin de burda özgürce sana teklif sunmasını normal karşılaman gerek. Ben gelirim 100 silk veririm,extraloobgelir 150 silk verir... Beğenmezsen de nazikçe reddedersin,olay biter. Ticaret budur.

Adminler pm atmasın demek " sizinle işim olmaz.Size satılık malım yok" anlamı taşıyor..Ve tekrarlıyorum yemek yediğin yere pislemek demek... Madem bi malın var satacaksın,sana pazar alanı açan adama saygı göstermelisin ki onun da sana saygı göstermesini bekleyebilesin.

Neverex

Bilgiliyim
Xanthos demiş ki:
Baştan hatalısın,boşa çabalama. açarsın konuyu satılık ilan edersin.Talip olan gelir fiyatını belirtir. Ha sen fiyat vermemişsin.Herkesin de burda özgürce sana teklif sunmasını normal karşılaman gerek. Ben gelirim 100 silk veririm,extraloobgelir 150 silk verir... Beğenmezsen de nazikçe reddedersin,olay biter. Ticaret budur.

Adminler pm atmasın demek " sizinle işim olmaz.Size satılık malım yok" anlamı taşıyor..Ve tekrarlıyorum yemek yediğin yere pislemek demek... Madem bi malın var satacaksın,sana pazar alanı açan adama saygı göstermelisin ki onun da sana saygı göstermesini bekleyebilesin.
ne güzel de anlattın adem abi :muck: :kalp:

Evet bencede boşuna çabalıyorum, konuşmanın anlamı yok konuşarak biryere varamıyoruz (Not: Neverex buraya niye böyle bir mesaj attığını ikimizde biliyoruz yakıştıramadım sana :( )

Yukarı Alt