Elimde süreleri bitmiş toplam 12 adet old customer hesap var. İsteyene içine kredi yüklenip 55 liraya bırakılabilir.

Hesapların forumdaki üyelikleri banlanmıştır. Ama repurchase açık, girip kredi yükleyip botunuzu kullanabiliyorsunuz. Hesapları satarken en son kredi satın alınan paypal e-mail'i ve son alışverişin TXN kodlarını vereceğim. İstediğiniz gibi restore edip farklı mail adresiyle birlikte yeni şifre oluşturabilirsiniz.

Hesapların banlanma sebebini maalesef bende bilmiyorum ama repurchase açık olduğu için satın alabiliyorsunuz. Bottan login olduğunuzda kullanabiliyorsunuz.

Ödeme sadece İş Bankası. Güven sorun oluyorsa gittigidiyor,sanalpazar gibi sitelere ilan açabilirim.

Özel mesaj ile bana ulaşabilirsiniz.

0507 927 15 80 nolu telefondan bana ulaştıgın taktirde hepsini alabilirim.
bu konuda ciddiyim.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
gggDDD demiş ki:
Elimde süreleri bitmiş toplam 12 adet old customer hesap var. İsteyene içine kredi yüklenip 55 liraya bırakılabilir.

Hesapların forumdaki üyelikleri banlanmıştır. Ama repurchase açık, girip kredi yükleyip botunuzu kullanabiliyorsunuz. Hesapları satarken en son kredi satın alınan paypal e-mail'i ve son alışverişin TXN kodlarını vereceğim. İstediğiniz gibi restore edip farklı mail adresiyle birlikte yeni şifre oluşturabilirsiniz.

Hesapların banlanma sebebini maalesef bende bilmiyorum ama repurchase açık olduğu için satın alabiliyorsunuz. Bottan login olduğunuzda kullanabiliyorsunuz.

Ödeme sadece İş Bankası. Güven sorun oluyorsa gittigidiyor,sanalpazar gibi sitelere ilan açabilirim.

Özel mesaj ile bana ulaşabilirsiniz.

bir tane alıp test edeyim sorun yoksa hepsini alırım 8)

Anlamıyorum iletişime geçenlerin %80'i konuyu okumadan özel mesaj atıyorlar. Botların forumdaki hesapları banlı diyorum, nasıl yani diyorlar. Okumuyor musun kardeşim sen konuyu ? Ben konuyu açarken zaten belirttim hesapların forumda banlı olduklarını. Repurchase açık olup, bot kullanılıyor. Aynı şeyleri bana tekrar tekrar soruyorlar.

Son kez yazıyorum. Hala bu yazıyı görüp bana aynı soruları soranlardan şüphe ederim.

SBOT hesapları forumda banlanmış olup, botta kullanılabilir durumdadır. Repurchase açık, istediğiniz gibi kredi yükleyip botunuzu kullanmaya başlayabilirsiniz. Botların başlangıç ve bitiş tarihleri gözükmemektedir. Hesapların e-mail ve şifrelerini değiştirebilirsiniz.

Son olarak güncel stok : 8.

Şu anda 3 tane kalmıştır. Hiç bir şekilde takas vs. kabul etmiyorum sadece 40 tl old customer hesap. :)

turgay kardeşim inş bana ayırttığını satmamışsındır. çarşamba arayıp yatırıcam inş msnden cevap yazabilirsen sevinirim:)

Guathema demiş ki:
Hepsini alıyorum pm atıyım mı atıcakmısın
Gönderdim pm.

atesman demiş ki:
turgay kardeşim inş bana ayırttığını satmamışsındır. çarşamba arayıp yatırıcam inş msnden cevap yazabilirsen sevinirim:)
Ayırdım sana dostum. Panik yok. :mrgreen:

gggDDD demiş ki:
Guathema demiş ki:
Hepsini alıyorum pm atıyım mı atıcakmısın
Gönderdim pm.

atesman demiş ki:
Ayırdım sana dostum. Panik yok. :mrgreen:
kardeşim Allah razı olsun senden çarşamba arayıp yatırıcam ve mutlu son makara:

turgay kardeşim yarın (16.03.2011) saat 16.00-17.00 arası işi halledebiliriz senin içinde müsaitse. ben 16da ararım yatırıyorum diye sonra eve gelince yollarsın bilgileri :)

Yukarı Alt