warhead demiş ki:
tek soru 1 mesajla kac kisi guvenir sana?
Ahbab bu sitede takılmıyorum daha dogrudu hıc bır sıtede takılmıyorum ama sbot acc satmak ıcın en uygun sıte bu oldugunu duydugum ıcın konu acmak ıcın uye oldum ondan sıtede msj sayım az anlıyormusun ayrıca aracılıkla alırken alan kısının bana guvemek gıbı bır luksu kalmıcak zaten aracı kısıye yanı exl ye guvenıcek..Sanırım beynınen gıden siyatik sınırlerdekı reseptörlerde bır sorun var senın.. Bi doktora gorun derım ön beyın lobunda bır sorun olabır :thumbsup: :byes:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
hayırlı satışlar dilerim, sbot açığından sonra sbot satışlarında patlama oldu ^^

hakaretle olsa da senin gibilerle sidik yarıstırmak degil amacım bilmem anlatabildim mi?Tek site burası degil ebay.de diye aratırsan 190IQ lu beyninle google amcada 25 eurodan ebayde tonlarca sbot satıldıgını gorursun...Mesela satmaksa ve daha cok kisiye ulasmaksa genc dostum ebay daha avantajlıdır bence...He tabii yanlız turkce biliyorsan o ayrı burayı kullanmakta bir sıkıntı olacagını sanmıyorum...Ogrendigin lise 11.sınıf biyolojisiyle ve 190IQ luk beyninle aklınca insanları ezikliyeceksen burası senin mekanın degil...Ama yinede yigitlik bende kalsın uzatmıcam umarım satarsın sbotlarını iyi satıslar

warhead demiş ki:
hakaretle olsa da senin gibilerle sidik yarıstırmak degil amacım bilmem anlatabildim mi?Tek site burası degil ebay.de diye aratırsan 190IQ lu beyninle google amcada 25 eurodan ebayde tonlarca sbot satıldıgını gorursun...Mesela satmaksa ve daha cok kisiye ulasmaksa genc dostum ebay daha avantajlıdır bence...He tabii yanlız turkce biliyorsan o ayrı burayı kullanmakta bir sıkıntı olacagını sanmıyorum...Ogrendigin lise 11.sınıf biyolojisiyle ve 190IQ luk beyninle aklınca insanları ezikliyeceksen burası senin mekanın degil...Ama yinede yigitlik bende kalsın uzatmıcam umarım satarsın sbotlarını iyi satıslar
Pardon kusura bakma bu sıtede konu acmadan once sana sormayı unutmusum kusura bakma ahbab affet..!
Ayrıca kocaeli üniversitesi tıp fatültesinde okuyorum 11. sınıftaki biyoloji bilgim değil yani bilgine istersen gel tanışalım üniversitede fakültede.!!
Birde benım msj sayımla dalga gecıyosun ama senın msj sayında oyle sahsahlı bır msj sayısı degıl ben cok fazla msj atmıssın dıye bu kadar yazdım o msj sayısını en basta gorseydım hıc sana cevap yazmaya ugrasmazdım bıle neyse senınle daha fazla ugrasamıcam ayrıca 190IQ luk beyınle tıp fakultesı 5. senesı hıc kalınmadan nasıl okunuyor bunu bana acıklarsan cok sevınıcem kendısını bılmıs fenomen arkadasım.! :thumbsup:

extraloob demiş ki:
hayırlı satışlar dilerim, sbot açığından sonra sbot satışlarında patlama oldu ^^
Tşkler evet sanırım sbot un acıgı varmıs ama eger anlarsalar uyelık ıptal oluyormus bakalım elımızde bos bos durcagına satılsın baskasının ısını gorsun dedım acc barı..

AngeLicMoon demiş ki:
bence bu arkadaşın gerçek nicki burdaki ciko1984 :wink1:
Ne alaka her 84 lu uyelık ben mıyım ? ayrıca o arkadas kım bılmıyorum ıstersen ıp adreslerıne bakıp aynı uyelık olup olmadıgımı yetkılılere sordurabılırsın cok merak edıyorsan ayrıca neden ben aynı satıs ıcın 2 tane konu acayım ? :thumbsup:

msne girermisin artık şu ödeme bildirimine bak ve şifreyi gönder parayı yatırdıgımı söylemiştim...

arkadaşım ben parayı yatırdım lütfen msne girer ve benle irtibata geçermisin burda arkadaşlara msne girin diye yazıyosun ama msnde yoksun eğer 1-2 saat içinde cvp almadıgım takdirde başka şeyler düşünücem...

4.30 da msne girecegini söylemişsin ama ben saatlerdir burdayım ve hiç msne girmedin... Beklemekten sıkıldım artık şu msne gir ve artık bot şifresini ver...

online oldugun gözüküyo mesaj attım konuya cevap yazdım hiçbirine cvp vermiyorsun bunun nedenini sorabilirmiyim bi insanı karalamak kolay bişey degildir bunu yapmak istemiyorum ama neden kaçıyorsun bi şifre vereceksin dün akşamdan beri bekliyorum artık şu ip ve pw atarmısn bak hala nazik konuşuyorum bi insanı karalamak istemiyorum ama artık cevap yaz 2 saattir online sın sitede bi cevap atmak bu kadar mı zor olur lütfen artık şu ip ve pw du verirmisin

Arkadaşlar Bu Botu Satamya Kalkan Şahıs safucuk arkadasımızı Kandırıp Paranın Üstüne Yatmıştır Bilginize Okan Bey İlgilenirmisiniz

evet gerçekten çok zor durumdayım bir yetkili ilgilenirse çok ii olur şu anda arkadaş online ancak online olmasına rağmen msn ine bu hesabına ve konuya mesaj atmama rağmen hiç bi cvp alamadım birileri ilgililenirse çok ii olur zor durumdayım ilginiz için teşekkür ederim

Arkadaş hala online ama hiçbir cevap alamıyorum site adminleri ilgilenirse çok memnun olurum bu yapılan ayıptır lütfen buna bi çözüm getirilsin hiçbir site yetkilisinden cevap alamıyorum...

Yukarı Alt