Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
-

- Resim Silinmiş.

İLETİŞİM : mailto:[email protected]

- Resim Silinmiş.

Fiyat başlıktada yazdıgı gibi 200 silk-30 tl dir.Pazarlık KESİNLİKLE yoktur.Satış Extraloob Aracılıgı ile olabilir ancak aracılık ücretini SİZ ÖDERSİNİZ.Benim için hiç bir sorun olmaz.Lütfen Ciddi Olan arkadaşlar eklesinler :thumbsup:

-

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
dostum biz bunu nasil kendi üstümüze geciricez satin aldiktan sonra bi anlatirmisin.Eger alici yoksa pazartesi günü alicam %100. bna özel msj at burdan haberleşelim.

ArTiST_FaTiH demiş ki:
dostum biz bunu nasil kendi üstümüze geciricez satin aldiktan sonra bi anlatirmisin.Eger alici yoksa pazartesi günü alicam %100. bna özel msj at burdan haberleşelim.
20 tane msj hakkım olmadıgı ıcın pm atamıyorum ama buradan soyluyeyım ben sıze sbot acc ıd pw verıcem bırde bota logın olmanıza yaran botusernameyı verıcem gercı vermesem bıle sbot ıd pw logın olduktan sonra hesapa profılde yazar botusername ama bılmeyen arkadaslar olabılır dıye ıd pw ve bot username verıcem sende hesapa logın olucaksın ve pw ıle e-mail adresını degıstırıceksın bu kadar bırde suresını uzattırıp kullanıcaksın :thumbsup:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
bekle sen bekle üyelikler martta açılacak deniyor ahahahaa ondan sonra 6 ay daha satamazsın :P

Zeratul demiş ki:
ahah hacım bide msnden engelleyip sildin amacın nedir senin :P satıcaksan alalım sbotunu ?
Yok Kalsın Sbotu Sımdı Ver Parayı P.tesi Git Al Saol Ben almıyayım :thumbsup:

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt