s.a öncelikle arkadaşlar çarımda hiçbi sorun yok emn olabilirsiniz 103wiz bard yanında 81wiz msn korumalı ful stoneli 75lv blade çarda hediyemdir maksat oyunu bırakmak sıkıldım artık wizin adı _D3TC4I_ charda msn koruması yoktur msn koruması olmamasıda çarın ne denli saglam oldugunun kanıtırd swde kimseyle problem yaşamadım kndi halimde çarımı kastım sadece +6staf +6harp ful setli çardır kullanıcısını memnun edecek cinsten bi çardır gerisi size kalmış teklif bizden alması sizden peki 28günlük bear(ayısı) :) 65lv ful seti +81lv msn korumalı wiz + 75lv 11dg ful stonesi olan char hediyedir bladede pek iş yokta düzeltilebilir arkadaşlar bnden bu kadar çok konuştuk azda resimlere bakın kararınızı öyle werin. bu upload işindende pek anlamam ama işn dogru yapıyorumdur :=)342m parası 2.9k sp si kalmıştır cawede sp kasarsınız :)

ayrıca arkadaşlar bana sonuına kadar güwenebilirsiniz sonuna kadar facede ekleyin buyrun: KORAY YIRGAL banka havale numarasıda olur begenenler yazsın. teşekkür ederim...

Yukarı Alt