Leo

rank8
Arkadaşlar 3Lv olan 'GhosTRiderS' guildimi açık arttırmaya sunuyorum.Ben açık arttırmaya 16m den başlıyorum.Tekliflerinizi bekliyorum!Teşekkürler..

En Derin Saygılarımla,

ExtraLoob

Leo

rank8
tanıdım tanıdım oyuna 30 saattir şaka değil 30 saattir 1 kere giremedim kopil sen şahitsin en son girdiğimde sana kervanlık yaptım sonra bi daa giremedi yok böyle bişey yaaaaaaaaaa

Server
Assos
Takımı
Besiktas
C4HellFire_ demiş ki:
tanıdım tanıdım oyuna 30 saattir şaka değil 30 saattir 1 kere giremedim kopil sen şahitsin en son girdiğimde sana kervanlık yaptım sonra bi daa giremedi yok böyle bişey yaaaaaaaaaa
30 saat giremediysen sorun sende :lol: Çünkü oyuuna belirli saatlerde rest geliyor ve sen bunları kaçırırsan evet 30 değil ömrü billah bile giremezsin :D :D

Leo

rank8
Kardeş onu bizde biliyoruz ama 2 gündür servera res atılmadı hep bakıyorum 2 client açıyorum yine girmiyo...saatleri belli değilki rest lerin

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
C4HellFire_ demiş ki:
Kardeş onu bizde biliyoruz ama 2 gündür servera res atılmadı hep bakıyorum 2 client açıyorum yine girmiyo...saatleri belli değilki rest lerin
2 client açarsan birinde dener outo enter. 2.de denemiyor. Ben de yapıyordum aynı şeyi :D
SeRTaC_TR demiş ki:
C4HellFire_ demiş ki:
30 saat giremediysen sorun sende :lol: Çünkü oyuuna belirli saatlerde rest geliyor ve sen bunları kaçırırsan evet 30 değil ömrü billah bile giremezsin :D :D
Ha gayret. Hadi. Salla belki tutar.
Ben res saatlerine bakmıyorum. Nasıl oluyor bu? Demek ki Tanrı bana kıyak geçmiş!?

Yukarı Alt