Kalkandelen

Bilgiliyim
Takımı
Besiktas
Çok amaçlı pick up makam arabası

Sahibinden.com'da Gezerken Efsane İlanlarda Bir İlan Çarptı Gözümü Böyle Bir ilan Olmaz Arkadaşlar Şiddetle Okumanızı Tavsiye Ediyorum :santa: Gülmekten Karnıma Ağrılar Girdi :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

- Resim Silinmiş.

Arac Hakkında Bilgiler :(Kopma Alanı :mrgreen: =) )

ARAÇTA GERİ VİTES MEVCUT OLUP TOPLAM 5 İLERİ 1 GERİ 6 VİTESTİR.....

AİRBAG YOKTUR AMA YERİNE BÜTÜN CAMLARDA KAZ TÜYÜ YASTIK VARDIR KAZA ANINDA HEPSİ AÇILMAKTADIR

ARAÇTA EFT-APS -PTT MEVCUTTUR

ARACIM ÇOK TASARRUFLUDUR YOKUŞ AŞŞAĞI SALDIĞINIZ ZAMAN HİÇ BENZİN YAKMADAN ÇARŞIYA İNME ÖZELLİĞİNE SAHİPTİR

ARAÇ 0 dan 100 e 3 dakikada çıkmaktadır…

SINIFININ EN DOLUSUDUR HERGÜN İÇİNİ DOLDURUR YÜZERİM…

KOLTUK MİNDERLERİ YENİ OLUP KESİNLİKLE BURUN KARIŞTIRILIP KOLTUKLARA SÜRÜLMEMİŞTİR

ARACIMDA ;YAYAYA ÇARPTIKTAN SONRA KORNAYA BASMA ÖZELLİĞİ OTOMATİKTİR..BU YÜZDEN RİZE İÇİN ÇOK UYGUN BİR ARAÇTIR...

Sinyal lambalarıda rize için özel ayarlanmıştır sinyal lambası dönemeçe girdikten 1 dakka sonra yanmaktadır böylelikle trafikte tam bir maganda olabilirsiniz...

ARACIM DOĞA DOSTU OLUP ÇEVREDEKİ KÜÇÜK BAŞ HAYVANLAR ALTINDA SÜREKLİ YAVRULAMAKTADIRLAR..

Aracımın xenon farları karşıdan gelen aracı süren kişinin tam gözüne girecek şekilde ışık vermektedir..

Aracın Egsoz Borusu Bizim ordaki çay fabrikasının bacasından daha kara duman atmaktadır..Bunun nedenini hala çözebilmiş değiliz.Hatta Rusyadan gelen çernobil müfettişleri Bu mazot karışımının Formulünü zararlı böcekler üstünde deneyip olumlu sonuç almışlar..Bu yüzden Çevreye verilen Ani ölüm-Baygınlık olaylarında mesuliyet kabul etmiyoruz

isteyene 1 kilo benzin ile heykelinin önünde ateşe verebilir.....LPG ATEŞE DAYANIKLIDIR KESİNLİKLE PATLAMA YAPMAZ

Aracımın içinde Gazyağı ve sigara içilmemiştir...

KURU ÇAY. YAŞ ÇAY. DEMLİKTE ÇAY.SÜZME ÇAY.. İLE TAKAS OLUR

ARACIMDA KLİMA YOKTUR AMA BEN 4 CAMI AÇIP GEZİYORUM İBRE 80E VURDUMU KLİMA ETKİSİ YARATIYOR...

4 LASTİK YENİ OLUP HEPSİ KABAKTIR...MUŞLUHELİN MARKADIR

ARACIMDA KALORİFER YOKTUR ONUN YERİNE ÇOK SERT BİR DİREKSİYON VARDIR ÇEVİRMEYE ÇALIŞIRKEN ZATEN KASLARINIZ SİZİ ISITIR...

ARACIMDA DEĞİŞMEYEN PARÇA YOKTUR...

BİR KAÇ DÜZİNE YERDE LOKAL BOYA VARDIR ODA PEK ÖNEMLİ DEĞİLDİR ZATEN TÜM ARAÇLARDA BÖYLE BOYA OLUR...

LÜTFEN PAZARLIK İÇİN CEPTEN ARAYINIZ...BANA ÇAĞRI ATMAYINIZ HAİN KÖTÜ KONUŞURUM...

2009 RANGE ROVER 5000CC

VEYA

2009 MERSEDES SLK İLE TAKAS OLUR...

BAŞKA TAKAS TEKLİFLERİ KABUL EDİLMEYECEKTİR....

lütfen Aracı bağa 1 günlüğüne ver ot kestum olari taşiyayim gibi mesajlar atmayınız..

:mrgreen: :mrgreen: isteğene satılıktır :P :P

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
ÇOK TASARRUFLUDUR YOKUŞ AŞŞAĞI SALDIĞINIZ ZAMAN HİÇ BENZİN YAKMADAN ÇARŞIYA İNME ÖZELLİĞİNE SAHİPTİR
yok artık 8O

Yukarı Alt