Mopneet

Satılık 90Lv FF Pure Int S/S Nuker [ Sun + 10 ]

Char Name: CapsLock
Char Lv: 90
Char Build: Pure Int S/S Nuker
Char Fiyatı: 200 TL

Önemli: Sadece Sun +10 Sword'da Satılabilir. Açılış fiyatı 110 TL.

Şu ana kadar vermiş olduğu skiller;

Bicheon
Lightning
Fire

Fazla söze gerek yok, resimler konuşsun. Eklemek istediğim bir şey var; Kasada +4 FB Garment Male Set bulunmaktadır. +5 FB Sword ve +3 FB 85 +3 Garment Female Chest ve daha bir çokı item ve elixir bulunmaktadır. Ayrıca 5 tane %20 Damage Increase, 6 tane %20 Damage Resistance, 12 tane Reverse Return Scroll ve 6 tanede %60 Resurrection Scroll bulunmaktadır. Fiyatı 200 TL olarak açıyorum. Tekliflerinizi bekliyorum. Ödeme İstanbul içi elden olucaktır. Ya da alicinin aracilik ucretini odemeyi kabul etmesi halinde EXL araciligi ile gerceklesecektir. ^^

Itemli olarak bu şekildedir. ^^

Saygılarımla..​

Mopneet

Private serverdaki bir chara 96Lv glavier çok garip geldi. Char nick ve server söyler misin?

Server posedionda ve 5gün pre plusu var _Punisher_ char itemsizdir fakat charda 30m para ve 53k ps var ayriyetten 3silk ve 9reverse

Mopneet

Ancak EXL aracılığı ile olur, o da ücreti sen ödersen. Yetkili kişi chara girip bakıcak. Ok?

Mopneet

:lol: Bro chari ben çalmadım. Olay şu; sen Spiral yani ortağım ile takas etişsin. Ardından 2 charda hacklenmiş. Nasıl olduğunu bende bilmiyorum. Biz GM ile konuşup belirli kanıtlar sayesinde charları geri aldık. WhaitzLock ortağım yani senin değişinle Spiral'de. O artık SJ Silkroad oynamıyor. Olanlardan sonra isroya döndü. Bende WhaitzLock'ın şifresini bilmiyorum. CapsLock ise şu anda bu halde. Charı satıp bende onun yanına gidiyorum. ISroya yani. Anlıyacağın şu anda durum bu.

Mopneet

Char ISro'da Wizard xhar ile takas edilebilir. Wizard/Bard olması şarttır.

Mopneet

@Asab1WeLeT
Guzel bir teklif, biraz dusunmeme izin verirsen sevinirim. :muck:

Yukarı Alt