Charı hiç satmak gibi bir niyetim yoktu ama saat 7.30 daki girme derdi ve habire dc yüzünden satmak istiyorum .Charda nakit para sadece 1.5 m vardır.Üstündeki 9 degree itemler npc,8 degreeler son lvl itemleridir.Hiçbirinde blue yoktur.Son seti yeni dizmeye başlamıştım ama alan kişiye nasip olur artık. 85 chest+3 ,84 legs+3 ,87+3 shoes ve son lvlde +3 wristlet vardır.Resimdeki chestte hp 30 görünüyor şuan 600(%100).80+3 ve 85+3(her ne kadar dandikte olsa)Glaiveleri vardır.Skillerde 24 lvl pacheon vardır curst heart toplanarak kapatılabilir fiyat Paypal hesabından 30$,yada direk vip serverda 45+ chardır.Lütfen fiyat hakkında yorum yapmayın satılmassada kendim kasarım.Nakit olarakda birşeyler düşünebilirim belki.Resimlerde ghost spear series çıkmamış ama 3 skillde maxtır.

- Resim Silinmiş.

Biraz dandik oldu resim ama kusura bakmayın.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Hiç lag yok bende ama abartmasız 2 saattir oyuna girmeye çalışıyorum unique keserken dc ,unique beklerken dc ,kasarken dc sonra gir girebiliyorsan bu serverda 1 ayda 90 lvl yapıyorsan nerdeyse 2 günü girmeye gidiyor :headbang:

Satarsam belki KiLL i kasarım.

Elde olmayan bir sebebten dolayı :D V.i.pdeki takas işleri 5 gün sonrasına yani temmuza kaldı ..

Sadece cold ve light ezik fireyi daha fazla uplamanın manası yok 80 de bırakırsın cold ve lightı da yeni açmaya başladım zaten tüm skilleri kendi lvlimde tutamam ya ?

Evet para yönünden bir sıkıntı var..

Yukarı Alt