Arkadaşlar 6-7 Aydır kastığım charları artık uğraşamadığımdan dolayı satıyorum. 7 Adet 104 Level char, 1 Adette 110 Level charım mevcut. Tüm charlarım e-mail korumalıdır. Alanın gönlü rahat olsun korumalı da geri alırmı gibi sorular asla aklına gelmesin güle güle oynasın şimdiden. Bardlar 100TL'dir. Diğerleri 120TL'dir.

TheRisk - Bard / Wizard - 104 Lv - [ SATILDI ]
RightWay - Bard / Wizard - 104 Lv - [ SATILDI ]

Die_Hard - Warrior / Cleric - 104 Lv - 120TL

aLittleBig - Warrior / Cleric - 104 Lv - [ SATILDI ]
FireClaw - Wizard / Cleric - 104 Lv - [ SATILDI ]
doKnockOut - Wizard / Bard - 104 Lv - [ SATILDI ]
TheVogue - Cleric / Rogue - 104 Lv - 120TL
GrandWarrior - Wizard / Bard - 110 Lv - [ SATILDI ]

Takas KESİNLİKLE YOKTUR! Çünkü oyunu bırakıyorum. İletişim için [email protected] veya forum mesajını kullanabilirsiniz isteyene mesajla telefonumuda veririm. silkroadd.com aracılığıyla da satış yapabilirim. Gittigidiyor üzerinden kredi kartı ile, iş bankası, garanti bankası ve yapıkredi bankası ile de havale ile satış yapabilirim. Tüm bilgileri mevcuttur charların. Resimleri aşağıdadır. Biraz karışık kusura bakmayın.

GrandWarrior - Wizard / Bard - 110 Lv - [ SATILDI ]

TheVogue - Cleric / Rogue - 104 Lv - 120TL

doKnockOut - Wizard / Bard - 104 Lv - [ SATILDI ]

FireClaw - Wizard / Cleric - 104 Lv - [ SATILDI ]

aLittleBig - Warrior / Cleric - 104 Lv - [ SATILDI ]

Die_Hard - Warrior / Cleric - 104 Lv - 120TL

RightWay - Bard / Wizard - 104 Lv - [ SATILDI ]

TheRisk - Bard / Wizard - 104 Lv - [ SATILDI ]

İletişim bilgileri üsttedir. Lütfen konu altına gereksiz yorum yapmayın. Takas YOKTUR!.

http://www.extraloob.com yönetim ekibi asla MSN adresi kullanmaz!

Uyari!
Sitemizi tercih ettiginiz için tesekkür ederiz. Bildiri notumuzu okumadan al-sat ve takas islemlerinde bulunmayiniz.

http://www.extraloob.com yönetim ekibi asla
MSN adresi kullanmaz!
Sitemiz adiini kullanan msn adreslerine asla güvenmeyin.

Arkadaşlar charlardaki toplam gold 8.5b satılmıştır. İlan revize edilecektir ancak bilgilendirme amaçlı 104 level charlar 200TL'den -> 150TL 'ye düşmüş, 110Level char 350TL'den -> 300TL'ye düşmüştür gold satıldığı için bilginize.

Resimler ve fiyatlar güncellendi. Pazarlık yoktur, takas yoktur. Fiyatlar nakittir ve aracılık dahil değildir.

revenge1903 demiş ki:
Grandwarıor da pazarlık payı vardır umarım ?
GrandWarrior gibi bir chara 250tl fiyat çekmişim pazarlık payı vardır diyorsunuz. E-Mail korumalıdır tüm charlarım gmaildir. Wizardın birisi yarın satılacak.

GrandWarrior'un yeni sahibiyim görkem caspian'da legend staff arıyorum yardımcı olabilirmisin yada satan başka birisi warmı acaba caspian'da legend staff???

darkespada demiş ki:
GrandWarrior'un yeni sahibiyim görkem caspian'da legend staff arıyorum yardımcı olabilirmisin yada satan başka birisi warmı acaba caspian'da legend staff???
Satan birisi varmı bilmiyorum. Ancak birisinden duyarsam buradan mesaj atarım.

Yukarı Alt