talep olmadığı için fiyatı 25 liraya çekiyorum

arkadaşlar 3 adet sbot acc satıyorum 2 tanesi ptt havalesi veya silk karşılığı diğeri arkadaşın olduğu onun isteği üzerine için titan serverinde 280 m gold karşılığı satılacaktır

ptt havalesi ile : 25 tl
silk e-pin ile :150 silk
arkadaşa ait olan sbot titan serverinde: 280 m gold karşılığında satılacaktır

tabi izmir içi elden de yapılabilir

iletişim: tel: 05544229739 mail:[email protected]

hayırlı satışlar fiyat uygun bende satıyordumda kalmadı elimde :) ama gelir yakında ^^

emre351905 demiş ki:
arkadaşlar 3 adet sbot acc satıyorum 2 tanesi ptt havalesi veya silk karşılığı diğeri arkadaşın olduğu onun isteği üzerine için titan serverinde 280 m gold karşılığı satılacaktır

ptt havalesi ile : 35 tl
silk e-pin ile :200 silk
arkadaşa ait olan sbot titan serverinde: 280 m gold karşılığında satılacaktır

tabi izmir içi elden de yapılabilir

iletişim: tel: 05544229739 mail:[email protected]

saol kardeş
arkadaşlar acc nin biri tarafımca alınmıştır dolandırıcı olmayan birini buldum sonunda.

sizİn gibi arkadaşlar olsa hep güvenilir dürüst neyse kuramda başlayam kasmaya :)
sana hayırlı satışlar

EliteTurk

Aileden
CryptiC_EyeS demiş ki:
saol kardeş
arkadaşlar acc nin biri tarafımca alınmıştır dolandırıcı olmayan birini buldum sonunda.

sizİn gibi arkadaşlar olsa hep güvenilir dürüst neyse kuramda başlayam kasmaya :)
sana hayırlı satışlar
ilginç daha 5 gün önce selamet adlı nickle banlanmıştın 6 adet sbot account satıyorum diye emretwolf u zor durumda bırakmıştın,şimdiyse başkasından alıyorsun S-bot :? neyse hayırlı olsun ne diyelim :think:

GhostKinG demiş ki:
CryptiC_EyeS demiş ki:
saol kardeş

sana hayırlı satışlar
ilginç daha 5 gün önce selamet adlı nickle banlanmıştın 6 adet sbot account satıyorum diye emretwolf u zor durumda bırakmıştın,şimdiyse başkasından alıyorsun S-bot :? neyse hayırlı olsun ne diyelim :think:
arkadaşlar lütfen topici kirletmeyin ben sadece sbot satıyorum diğer konuları topic dışında tartışın lütfen

GhostKinG demiş ki:
CryptiC_EyeS demiş ki:
saol kardeş

sana hayırlı satışlar
Bu durumdan anlıyorum ki babanın en akıllı kızı sensin^^

GhostKinG bak ne dicem selametin de senin de ..... ^^ tamam mı bebişim.

Böyle ayıp yapacağını bilmezdm emrah Güvendm o kadar ama ayıp yaptın ResMen Çocuk yerine Koydn AYIPTIR YAPTIĞIN... Parayı Alıyosn vermiyosn botu ayıppppppppp

EliteTurk

Aileden
LegendMaster demiş ki:
CryptiC_EyeS demiş ki:
saol kardeş

sana hayırlı satışlar
Beyler bence dikkat edin S-Bot satıyorum diye 2 tane account açıp sitede önce bilgileri veriyolar sonra 2. accountla almış numarası yapıp adam bekliyolar..onların hesabında 1 kişi 1 kişidir accountlarının ban lanıcaklarını bilselerde..extraloob aracılıgı ile alın ne alıyosanız,zor durumda kalmayın ..

Yukarı Alt