Evet Arkadaslar Baslıktakı Gibi Pc mi Ve donanımlarını Satmaya karak verdım.. Resimler Ekli İdare Edin Biraz Duzensız Oldu Ama :beer:

Kasa Özellikleri :
Dente Pc Özel Tasarım Serisi
Gigabyte MA74GM anakart
AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 5200+ 2.71 Ghz
4 Gb DDR2 Kingston Ram
512 Mb NVidia G-Force 9500GT
320 GB Samsung HDD
DVD/Cd RW
5 in 1 Card Reader
Realtek HD Audio ( On Board )

Bütün Parçalar Dente PC Tarafından Garantilidir Tam Olarak 01.06.2009 Da Başalamıstır Garantisi ve 2 Sene Dir...

Ürünle Birlikte Norton 360 Versiyon 3.0 All-İn-One Security Orjinal dir 1 senelik 3 pc ye kurulabılır 1 i bu makinede mevcuttur.

Ses Sistemim Abartılmıycak Nitelikte Benim Küçük Hokkabazımdır Herkesin Bu Ses Bundanmı Cıkıyo Dediği Bir Makinedir '' JBL ''
2+1 Ayarlana Bilir Bas Seviyesi Ve Kolondan Ayarlanan Ses Seviyesi Kabloları Mevcut Ve Hiç Bir Yamugu Yoktur.. Benzın koy gider :)

Monitör üm ise ViewSonic Marka 22'' LCD Monitördür. 2 Sene Oldu Alalı Masallahı Var Kütük Gibi yukseklık Ayarı Mevcut ve Filmlerde Vazgeçilmezimdir Full hd Tv ım olmasına Ragmen bu Makinede Tadı Bir Ayrı oluyor FFilm izlemenin Ve Pvp Yapmanın :):) TAbi Ki Ses Sisteminin De Gaza Getirişi Göz Ardı Edilemez ....

Neyse Lafı Uzatmayalım SS ler Konuşsun Fiyat olarak Kasa 650 TL Monitör 250 Ses Sistemi İse 95 Tl Dir.

- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

Bana Forumdan Ulaşabilirsiniz... Teşekkürler :popcorn:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Yukarı Alt