s,a arkadaslar DeaTHSouL benım karakterımdır adım burak, Hera 1 lvl açıldıgından berı oynuyorum ve kasıyorum serverın ılk oyuncularındanım ,karakter ile ilgili resim koymak ıstemıyorum sadece 2-3 tane screenshot dosyasında kalan resımlerı paylasacam, char 120 ff wiz 3,2m sp 120 job set legend +8 staff legend set dg 12 ve dg 13 olmak uzere L.A, olarak donanmıştır,honor buff ,devil pet,herşey vardır
char kendı emegımle 1 lvldan berı kastım ve 120 olalı 1 seneden fazla oluyor, oynamıyorum artık, sadece satmak ıstıyorum, karsılıklı guvenebılırsek Istanbul ıcınden havale veya banka no ile ödeme yapilabilir.,çhar oyundakı en eskı wızardlardan dır,butun eskı oyuncular bıraktı artık bende bırakma kararı aldım zevk alamıyorum artık. çok kale aldık çok şeyler yaptik çok kale verdik, botsuz kastik,botla kastik,herşeyı yaptık char count yaptik ilk lerden serverda,yanı çhar en ıyı vızard sadece +12 yapmanız lazım staffı ve honor buff (gold) vardı onu kaybettım kasmadıgım ıcın uzun sure ilk 20 ıcerısındedır honor larda, çok kolay şekilde gold buff alınabilir, Fellow yoktur, fellow alabilirsiniz boylece super bır car yaparsınız +8 dır staff bu arada dg 13 legend, çharın fıyat olarak 450 TL kesin olarak pazarlık vardır çok az, çok emegım var ucuza gıtsın ıstemıyorum araba da alacam ınsallah, çharda gonlu olana yardım ederım seve seve kendınıze ıyı bakın.
:P
DeaTHSouL u herkeze sorabılırsınız Hera serverınde yanı Pavo olarak geçıyor artik, en ufak ne soygunculugu vardır ne de 1 kişiye küfür ettigi vardır,tabi benı sevmıyenlerde var sevenlerde, ama kım neyın ne oldugunu bılıyor ,emın olmak ıstersenız bı arastırma yaparsınız oyle alırsınız.REV 6 DAN BAKABILIRSINIZ AYRICA ITEMLER ICIN .

pavoda 13 dg +10 ve üstü legend chinese silah alınır ilgilenenler mesaj atsın

sana ulasabılecegım bir tel yada sosyal adres verebılırmısın kardesım.almak istiyorum da ben

Çarım soyulmuş sanırım buraya koydugum ilandan sonra oldu. bunu yapanların Allah bin belasını versın 200 -300 TL de kursaklarında kalsın İnşallah.

Yukarı Alt