Barzo

Polgara demiş ki:
:P Hangi server bu :D
Ps: Private serverda bile hayranlarım var :P
Server Mercury :mrgreen:
Ps: Hocam tamam da insan charının nickine koyar bu ismi ne alaka pet e koymak yani :santa: :mrgreen:

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
FreshScience demiş ki:
Polgara demiş ki:
Ps: Hocam tamam da insan charının nickine koyar bu ismi ne alaka pet e koymak yani :santa: :mrgreen:
Sitede irem var biliyorsundur öz ablam gibidir benim için. Onun da perisinin adı Polgara ve ben bundan hoşnutum. Etrafta WaxWhine adında kurt kuş gezmiyosa benim suçum değil :twisted:

Barzo

Polgara demiş ki:
FreshScience demiş ki:
Polgara demiş ki:
Sitede irem var biliyorsundur öz ablam gibidir benim için. Onun da perisinin adı Polgara ve ben bundan hoşnutum. Etrafta WaxWhine adında kurt kuş gezmiyosa benim suçum değil :twisted:
Yakında International bi üne sahip olacaksın o zaman şimdiden bi imza isterim :P

Hercules server'ını da tavlamıştım böyle zamanında forumlarda adım geçerdi aaah ah... WW yoksa senmiydin orda da beni taşlayan :D

hacı ısme koysan hayranlık gostergesı olur haklısın derım ama herıf ıtıne koymus artık gerısını sen dusun :D hehehehehhehe

benm arkda Basbakann ısmını ıtıne koymustu xD(ama ne manaya getiriyor sız tahmın edın xD )

Yukarı Alt