sarko bunun lucky stone basan versiyonu var mı yav luckysiz gerçekten zor oluyor

Mbotta seyir durumunda en üstte yazar server ip ve port. Önce mbottan girip bakın.

Arkadaşlar Bunu Stone ve Attirübe stone basan şekliyle ayarlayamazmısınız intarnette olanların hepsi vsroda çalışmıyor 15dg uyumlu olsun bide :)

şunun bi üst modelini çıkarın artık ya lucky stone basan ve luck powderın slotunu istemeyen sınırsız basabilek yani :D

çok yararlı bi program olmuş eline sağlık ama oynadığım serverda immo paralı olduğu için basamıyorum itemler kaybolunca oyundan atıyor bunun bi çözümü var mı ?

Takımı
Seçiniz...
Bu mesaj TyBooN rumuzlu uyeden alinti yapildi
TyBooN demiş ki:
şunun bi üst modelini çıkarın artık ya lucky stone basan ve luck powderın slotunu istemeyen sınırsız basabilek yani :D
Araştırın biraz elixir ve luck powderın slotu farketmeksizin basan bot var istedğin + yı denerken luck bile basıyor bir üst modelını beklıyorum astral ımmoda basıcak dıyolar :D

Start client dediğimde öylece kalıyor, ip- port numarasını mbottan bakarak yazdım başka bir çözümü varmıdır acaba ?

kardeşim bende acılmıyo sro gelıyo kucuk halınde kalıyo yardımcı olursan sevinirim

Yukarı Alt