Kalkandelen

Bilgiliyim
Takımı
Besiktas

Silkroad-R'dan herkese merhaba.

:arrow: Şarj sistemi ile ilgili son karar oyun ankete göre olacaktır,ama bu oyuncularımızın birçoğu şarj sistemi bağlantı süresinin 8 saatten 12 saate arttışından memnun kaldıı ama bazıları hala sistem lehine değildir. Ayrıca, birçok oyuncu şarj sistemi zaman sınırını 12 saat oyun erişim avlanma süresi 6 saate değiştirme ile ilgili ve mevcut sistemi iyi bir iyileştirme olmayacaktır ifadeleri anlaşaıktadır...

:arrow: Biz oyuncularımızın kaygılarını dinlediğimizden emin olabilirsiniz ve araştırma katılanlara teşekkür etmek istiyoruz. Biz meşru oyuncularımızın sistem tarafından etkilenmez ve yasadışı program kullanıcıların etkinliklerini kısıtlamak için elimizden geleni yapmaya çalışacağımızdan emin olabilirsiniz.

:arrow: ayrıca,8-12 Saat oynadıktan sonra % 50 EXP ye ulaşınca NPC den potıon alınmadığının oyuncularımızdan şikayetini aldık . Biz oyuncularımızın endişelerini gördük ve böylece oyuncularımıza NPC'lerden görev ve iksir alabilinecek şekilde sistemi değiştirmeye karar verdik.

:arrow: Bizle en kısa zamanda bu değişiklikler uygulamaya koyacağız.Daha iyi oyun hizmeti sağlamak için elimizden geleni yapacağımızdan emin olabilirsiniz. Bu konudaki diğer duyurular için lütfen bekleyin.
Teşekkür ederiz!

Kaybettikleri oyuncuları geri getirmeye çalışıyorlar ama nafile.Bu şarj sistemi tamamen ortadan kalkmadan oyuncular gelmez.Kendimden biliyorum 20 kişi olan bir guildde sadece 2 kişi oyundayız.(Hatta bende bıraktım şuan için.)Bu sistemden yana olan oyuncularda var ama onlarda bana göre bot kullanmıyor.

Yukarı Alt