Jigsaw

Aileden
Bana D8 iki tane çıktı Pacific'te bir gün içinde bi tane de D6 çıktı. 15 tane çorap, bi sürü grain çıktı %25 HP veren onlar da sevindirdi avrupa charım olduğundan. Bi tane de sos buldum düşmedi partydeki birine düştü partyden çıkıp aldım. :mrgreen: Adam çok üzüldü kutuyu görünce yalvardı lvl 13 üstlüktü 15k verdim sevindi. :mrgreen:

burda bugun oynamısın
BaD_BoY demiş ki:
Ben 17 lvl kastım bugun 2 tane ezik sos cıktı biraz once kar yagıyordu 2 cin kestim ikisindende santa poseti cıktı so-ok ta kırdırdım d7 luck stone ve 10 sp verdi nasıl iyimi sizce. :mrgreen:
burda da baya oynamıyon ne iş:D fake bu fake:D
BaD_BoY demiş ki:
Bayadır oynamadığımdan bilmiyorum çorap ne ki?

jumper

Öğretiyorum
ben venus teyim 17 tane 8 d 32 tane 7 d storagenin bi sayfasıda 6 d luky taş dolu

eventtan sonra paranın :mrgreen: :mrgreen:

lucklar event bittikten sonra çok para edecek görün bakın extrabeer

bende 3 kasa lucvky stone var :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

nasıl yaptın derseniz

1 lw char aç manyaklara git sadece event yaratıgı kes zaten saniye başına çıkıyolar xD
ama şimdi cok ucuzlar ilerde zaman geçince satıcam hepsini :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch:

Ya bizim serverda yani uranüste d8 luck stonelar en fazla 200-300 k ya görüyorum stallarda ama eldoradoda bi arkadaş var adam event boyunca köşeyi döndü :lol:

Ezikmisiniz ?? benim saturn'de 52 lvl nukerimde 23 tane d7 10 tane lvl6 4 tanede lucky 8 çıkmıstı .. bankadalardı..
Ama slak gerizekalı spastik kardeşim hepsini yer kaplıyorlar diye satmış...Allahın embesil şeyi...

hıha buna konumu açılır yaa bn 7 degre lucky leri direk silahçıya satıyom zuhaha gülüceğim yoktu :lolmuch: :lol: odinde alcak olan var sa 7 degre luckyi 100 k ya satam

Yukarı Alt