Şu son birkaç gündür Sleeping Dogs oynamaya çalışıyorum . Fakat bilgisayarım her zamanki gibi çok fazla ısınıyor . Ve sürekli "AMD Driver Sürücüsü Yanıt Vermeyi Kesti ve Bu Durumdan Başarıyla Kurtarıldı " diye bir hata alıyorum . Ekran 2-3 saniyeliğine kararıyor ve geri geldiğinde tekrar oyuna dönemiyorum ses var görüntü yok . Genelde bu hatayı Battlefield 3 oynarken 1 saatte 1 kez falan alırdım ama Sleeping Dogs oynarken 5-10 dk da 1 bu hatayı veriyor . Laptopun altında Logitech N120 soğutucu var . USB den yeterince güç alamıyor soğutamıyor diye 10 V luk adaptör taktım fan daha hızllı dönüyor ama hala kendine hayrı yok . Sizce sorun ısı kaynaklımı ? Sanırım ısı kaynaklı ( :D ) . 150 TL Max. iyi bir soğutucu önerebilirmisiniz ?

Aklımdan geçen : http://www.vatanbilgisayar.com/zalman-zm-nc2500-plus-zm-nc2500-plus-12---17-25-hdd-slotlu-notebook-sogutucusu-(3-port-usb)/productdetails.aspx?I_ID=50590

Takımı
Galatasaray
Bende bu var: http://www.vatanbilgisayar.com/zalman-z ... I_ID=28343
Alırken 'hiç bir boka yaramayacak ama hadi alalım bakalım' diyerek aldım ve gerçekten acayip işe yarıyor. Benim laptop Dell ısınınca kendi kendine kapanıyordu hele yazın 1saat kullanamıyordum. Seninki daha üst modeli galiba da gerçekten işe yarıyor yani :D

Bir elektronikci yorumu: yuksek isidan entegreler doyuma gidiyilor olabilir veya kartinda asiri yuk korumasi oldugu icin isininca korumaya geciyor da olabilir. Bu sekilde devam ederse mort olur :D

ve sogutucunun en pahalisini bile alsan fayda etmez sonucta ortamdaki havayi laptopa daha rahat iletmeye yariyo.. Klima gibi bisi lazim bize :D

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
UnDeFeateD demiş ki:
Bir elektronikci yorumu: yuksek isidan entegreler doyuma gidiyilor olabilir veya kartinda asiri yuk korumasi oldugu icin isininca korumaya geciyor da olabilir. Bu sekilde devam ederse mort olur :D

ve sogutucunun en pahalisini bile alsan fayda etmez sonucta ortamdaki havayi laptopa daha rahat iletmeye yariyo.. Klima gibi bisi lazim bize :D
Vantilator daya yanina hic bir sey kalmiyor canavar gibi calisiyor :D

Yukarı Alt