konuyu nereye açacagımı bilemedim inş yanlış olmamıştır..
arkadaşlar pc aşagıdaki gibi 4 tane çardan sonra kasmaya başlıyor(townda aşırı)(kasma alanında normal)5 çarı açmaya korkuyorum açılıyo ama townda göz gözü görmüyorr.acaba sanal bellegi mi yükseltmem lazım sanal bellegi yükselteceksem kaç yapmam gerekiyor...250 gb harddisk var..50 gb civarı c gerisi d sürücüsü..yardımcı olabilecek varsa sevinirim..

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
o işlemci ve ram için gayet iyi açmışsın gene güzelim ekran kartında ahış şahım birşey değildir kesin bence fazla zorlama ^^

1) internet explorer kullanılmaz onun yerine Firefox kullanılır.
2) isrobot kullanılmaz onun yerine sbot kullanılır o zaman 5 tane char hiç sorunsuz açarsın clientles oynarsın hemde.

Çift çekirdek bir işlemci için 5 de botda bence gayet güzel bir performans zaten sanal beleğin sana çok ahım şahım getirisi olmaz ek olarak masa üstündeki resimler ıvır zıvırı kaldıra bilrisin ve windows klasik temeya geçip Bilgisayarım>özelikler>gelişmiş>performans dan en iyi performans olarak ayarlarsan birazdaha rahatlar sistemin eminim...

ok
sanaL bellekle oynamayacam..
ekran kartım ati redeon x1650 series :D

ısro botum bitsin srobot için senle irtibata geçecem.sbot biraz daha ei galiba kullanıcısı çok gibi geldi :)gerçi 1 senedir ısro kullanıyom zararını görmedim ama çok çar açmam lazım :D gerekeni yaparım

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
_DoomsDaY_ demiş ki:
ok
sanaL bellekle oynamayacam..
ekran kartım ati redeon x1650 series :D

ısro botum bitsin srobot için senle irtibata geçecem.sbot biraz daha ei galiba kullanıcısı çok gibi geldi :)gerçi 1 senedir ısro kullanıyom zararını görmedim ama çok çar açmam lazım :D gerekeni yaparım

ok hallederiz acil sbot'a geçmelisin :muck:

Pööff 10 saattir 4 sro açık..serverler patchden sonra açılgıdından beri ve az önce sanal bellek yetersiz diye bir yazı çıktı sag alt köşede..video programını bide internet sayfalarını kapadım düzeldi yarım saattir çıkmıyo..bakam ne zaman çıkacak..2 gb ram varya neden böle yapıyo..4 tanecik sro var..millet 10 20 30 tane açıyo tınlamıyo..

baslangıç boyutunu 3500 en büyük disk boyutunu 6500 yapmayı düşünüyom sonuçları ne olur bilmiyorum..ne yapsam ki..hd de 30 gb boş alan var az hd den yesin..

kafadan uydurma degerler pc ye zarar verirmi ..

_DoomsDaY_ demiş ki:
Pööff 10 saattir 4 sro açık..serverler patchden sonra açılgıdından beri ve az önce sanal bellek yetersiz diye bir yazı çıktı sag alt köşede..video programını bide internet sayfalarını kapadım düzeldi yarım saattir çıkmıyo..bakam ne zaman çıkacak..2 gb ram varya neden böle yapıyo..4 tanecik sro var..millet 10 20 30 tane açıyo tınlamıyo..

baslangıç boyutunu 3500 en büyük disk boyutunu 6500 yapmayı düşünüyom sonuçları ne olur bilmiyorum..ne yapsam ki..hd de 30 gb boş alan var az hd den yesin..

kafadan uydurma degerler pc ye zarar verirmi ..
Hiç bir zararı olmaz ama sistem alt beleğindeki çalışan programlarıda kapat...

son durum bu .. çok rahat açtı sroları ama..oyuna girince durum ne olacak merak ediyorum...2046 -4092 den 4046-6092 ye çıkarttım sanal zamazingoyu :headbang: :headbang: :headbang:

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

yardım edenlere teşekkürler.. :buddha:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
4 char x1650 ile 60 dereceyi bulursun,eğer 70 civarıysa ekran kartını bi temizle derim.istersen sanal belleğini max kullanabilirsin ama pek tavsiye etmem,6092 fazlasıyla yeterli olur,D:'ye de sanal bellek ver kim tutar seni :thumbsup:

SroKopat demiş ki:
4 char x1650 ile 60 dereceyi bulursun,eğer 70 civarıysa ekran kartını bi temizle derim.istersen sanal belleğini max kullanabilirsin ama pek tavsiye etmem,6092 fazlasıyla yeterli olur,D:'ye de sanal bellek ver kim tutar seni :thumbsup:

benim ekran kartı 80 nin altına hiç inmiyo 60 derece masaüstü ısısı :D
temizlik ara sıra saç kurutma makinasına tutuyom :lol: :lol:
sanal bellegi 2 gb yükseltmek işe yarada gibi 4 5 sro rahat çalışıyo su anda bana yetiyo..şimdilik :headbang:

Yukarı Alt