1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Sanal alemde Kazım patlaması

1. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    227
    Ödül Puanları:
    63
    Sanal alemde Kazım patlaması

İşte Colin Kazım transferinin sanal alemdeki yankıları:

* Yerli yapım korku filmi. Maalesef durduramıyoruz... Altın Ahududu ödüllerinde Oscar'ı kimseye vermez bu Adnan kardeşler.

* Galatasaray y.ö.n.e.timi : galatasaray yok et, öldür, nefret ettir, eziyet çektir timi.

* Galatasaray yeni stadının açılışını sansasyonel bir transferle yapacak. (Colin Kazım Richards) Bir de Bilica'yı alırsa o stat yıkılır.

* Lefter'in de bonservisi elindeymiş.. İlgilenenlere duyurulur...

* GS Store da 'Kazım kulaklıkları' satışa çıkar, 'Misimovic cikletleri'nin hemen yan standında!

* Kazım'ın "Bir de Avrupa yakasına bakalım, ordada süper ortamlar varmış" düşünceleriyle evet dediğini düşündüğüm transfer.

* Bir Fenerbahçeli olarak beni sevince boğan transferdir: And the Oscar goes to Adnan Brothers

* Aferin çok iyi düşünmüşsün Adnancığım promosyon olarak Güiza'yı da alırsan müthiş olur dedirten transferdir.

* 'Adnan Brothers' önderliğinde müthiş(?) bir transfer politikasına sahip olan Galatasaray, forvet açığını da Batuhan Karadeniz'le kapatır!..

* On küsür kişilik scout ekibini Kazım Kazım'ı almak için kuran takım. Evet, utanıyorum takımımdan...

* Kazım transferinin ardından Selçuk Şahin için görüşemelere başlamış kulüp!..

* Galatasaray yönetimine uyarımı yapayım: Seneye İbrahim Üzülmez'in sözleşmesi bitmiyor, jübilesini yapacak. Boşuna heyecan yapmayın.

* Kısa zaman içinde Hagi'yi yollayıp Yılmaz Vural ile anlaşırlarsa hiç şaşırmayacağım takımım.

* Seneye Colin Kazım'la Orhan Ak'ı takas etmesinin beni şaşırtmayacağı takım.

2. Uprising

Uprising   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    38
    Ahaha çok iyiler ya makara:

3. IorıYAGAMI

IorıYAGAMI Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları: