LosTKnighT

Öğreniyorum
extra cvbını vermiş beklemen lazım demiş hala ne diye uzatıyorsun ? Herlde sen ayda bi rütbe uplanıp 5ayda admin olma düşüncesindesin ?
Bu arada bu şekilde postlar atarak rütbe sevdasında olduğunuzu gösteriyorsunuz buda hoş bir durum değil :thumbsup:
Konu kapandı sen hala neyin derdindesin ßro ? :thumbsup:

LosTKnighT demiş ki:
extra cvbını vermiş beklemen lazım demiş hala ne diye uzatıyorsun ? Herlde sen ayda bi rütbe uplanıp 5ayda admin olma düşüncesindesin ?
Bu arada bu şekilde postlar atarak rütbe sevdasında olduğunuzu gösteriyorsunuz buda hoş bir durum değil :thumbsup:
Konu kapandı sen hala neyin derdindesin ßro ? :thumbsup:
yoo konu kapanmamış sen extra'ya cevap verip yine açmışsın konuyu :roll:

ayrıca 1 ay çok iyi performans gösterip global olacağım diyorsun, burada rütbe uplanması 3. sınıf forumlardaki gibi basit değil.
Ayrıca üstler uygun görülenleri yapmış, hesap sormak hiç kimseye düşmez ne sana ne bana ne de başka birine. :thumbsup:

Prada

LosTKnighT güzelim festivale gölge düşürdün. Görevlerin alınmıştır.. BrendiBelle bu sitede site asistandır bunuda unutma.

Çok harika bir ekip çıktı ortaya bu festivalde. Hepinizi gözlerinizden öpüyorum :muck: :beer: :kalp:

LosTKnighT

Öğreniyorum
Prada demiş ki:
LosTKnighT güzelim festivale gölge düşürdün. Görevlerin alınmıştır.. BrendiBelle bu sitede site asistandır bunuda unutma.

Çok harika bir ekip çıktı ortaya bu festivalde. Hepinizi gözlerinizden öpüyorum :muck: :beer: :kalp:
Konu kapandı demiştim neyse sağolun hepiniz çok iyisiniz :thumbsup:

s.a arkadaşlar ben ecsro oynuyacamda bu sro iyice sıktı bana ec sroda çhar açmak için yardım edermisiniz lütfen daha doğrusu hangi siteden açabilirim çharı.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Herkeze iyi dilekleri için teşekkür ederim :)

Diğer rütbe yükselen arkadaşlarada hayırlı olsun diyorum , düşen arkadaşlarda üzülmesin haketmediklerini düşünmek yerine düşünmeyi bırakıp bunu göstersinler. Eminim istedikleri yere bir gün ulaşacaklardır.

Yukarı Alt