Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Samsung NC10 Netbook Aldım İlk İzlenimlerim 8)

Teknik Özellikleri ;
Özellikler
CPU Teknolojisi Intel® Atom™ Islemci
CPU Hızı 1.6 GHz
CPU Numarası N270
CPU Bus Hızı 533 MHz
CPU Ön Bellek 512 KB
RAM Kapasitesi 1024MB
RAM Tipi DDR2
HD Kapasite 160 Gb
Ekran Boyu(inch) 10 .2 "
Maksimum Çözünürlük 1024*600
Mobil Özellikler Kamera, Kart Okuyucu, Wireless, BlueTooth
İşletim Sistemi Windows XP HOME Ed. TR
Ağırlık (Kg) 1.3 KG

Lacivert rengini aldım, bunlar netten bulduğum görüntüleri ;

Bunlarda cep tel ile çektiğim görüntüleri ;

Saygılarımızla,

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
berkomu demiş ki:
hayırlı olsun benimde laptopun rengi lacivert ışıkta çok hoş duruyor ^^

aynen öyle günışığında inanılmaz güzel bir renkte duruyor beyaz alacaktım parmakizini ve kiri çok gösteriyor siyah desen laptop zati siyah sıkıldım bu da laci olsun istedim, çok teşekkürler ürün bir tarasım aerodinamik harikası denebilecek güzellikte uçak yolculuklarında kullanmalık 8 saat şarj süresi var yük altında min 5 saate ki muhteşem bir zaman netbook'ların %95'inin özellikleri aynıdır asıl kıstas pil süreleri ve ağırlıklarıdır :wink1:

extraloob demiş ki:
berkomu demiş ki:

aynen öyle günışığında inanılmaz güzel bir renkte duruyor beyaz alacaktım parmakizini ve kiri çok gösteriyor siyah desen laptop zati siyah sıkıldım bu da laci olsun istedim, çok teşekkürler ürün bir tarasım aerodinamik harikası denebilecek güzellikte uçak yolculuklarında kullanmalık 8 saat şarj süresi var yük altında min 5 saate ki muhteşem bir zaman netbook'ların %95'inin özellikleri aynıdır asıl kıstas pil süreleri ve ağırlıklarıdır :wink1:

Benimki 2 saat ancak gidiyor. 8O

Hem özellikleri hemde görünüşü çok şirin. Güle güle kullan Okan Abi. :beer:

extraloob demiş ki:
berkomu demiş ki:

8O

Hayırlı olsun abi. Güzel bir netbook almışsın :)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
crea alacaktım tasarım olarka bir harikalar lakin pil süreleri tam istediğim gibi değil asus eeepc'ler var onlarda 9 saate kadar süreleri var ama biraz daha düşük özellikte ve fiyatları 450 TL bedava gerçekten psp fiyatına eeepc ^_~

extraloob demiş ki:
crea alacaktım tasarım olarka bir harikalar lakin pil süreleri tam istediğim gibi değil asus eeepc'ler var onlarda 9 saate kadar süreleri var ama biraz daha düşük özellikte ve fiyatları 450 TL bedava gerçekten psp fiyatına eeepc ^_~
Abi öyle diyorsunda bakalım kaç ay dayanıcak :P

Yukarı Alt