1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Şampiyon yap Eto'o'yu kap

1. Fre3sTyLe

Fre3sTyLe Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı

Sarı-lacivertlilerden "güvenoyu" alan Dede, çifte başarı yakalarsa Barcelona'lı yıldız futbolcuyu gelecek sezon kadrosunda görecek.

Eto'yu getirelim

Sarı-lacivertlilerden "güvenoyu" alan Dede, çifte başarı yakalarsa Barcelona'lı yıldız futbolcuyu gelecek sezon kadrosunda görecek.

İnancımız tam

Fenerbahçe yönetimi, teknik direktör Aragones'e önümüzdeki sezon için istediği transferi yapacağına söz verdi. Ancak bir şartla; "Önce takımı şampiyon yap." İspanyol hoca ile toplantı yapan yöneticiler, her türlü eleştiriye karşın arkasında olduklarını dile getirerek, "Sana güveniyoruz. Takımı şampiyon yapacağına inancımız
    sonsuz. Bunu başar, önümüzdeki sezon istediğin futbolcuyu getireceğimize söz veriyoruz" dediler.

Hedef Avrupa

Özellikle başkan Aziz Yıldırım'ın yıllardır hasret kalınan Türkiye Kupası özlemininin de artık bitmesini istediğini ileten sarı-lacivertliler, iki kupayı birden alırsa önümüzdeki sezon Avrupa'da başarıya ulaşılmasını sağlayacak kadro için Aragones'e garanti verdiler. Tecrübeli teknik adamın kafasındaki ilk ismin Barcelona'lı Eto'o olduğunu söylediği ve yönetimin de "Kupaları getir, gerisini düşünme" dediği öğrenildi.
    Yılmaz ŞENOL

2. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    228
    Ödül Puanları:
    63
    Adamın tüm kariyerine yazık ya , ben bu adamı iyi bilirdim saygın bir oyuncuydu camia'da şimdi haline bak fenerbahçe formasını giydirmişler yazık lan :?

3. Absence

Absence   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    ''Kupaları getir gerisini düşünme'' demiştir.
    Geçen sene Transfer döneminde Eto ile görüşülmüştür bunlar doğrudur lakin Guiza-Aragones-Emre üçlüsüne uzun vadede yatırılan paralar nedeni ile Bonservisi karşılanamamıştır.Azizin Eto' ya tekrar doneceğini sanmıyorum