Darkin Kılıcı Aatrox için hazırladığımız Şampiyon Tanıtımı ile üst koridora hakim olmayı öğrenin.

Aatrox’un hareket ve hayatta kalma yeteneğinin birleşimi; cüretkâr dalışlar yapmasını ve zor durumlardan kıl payı kaçmasını sağlayan, saldırgan bir oyun stiline imkân tanıyor. Aatrox; koridorları acımadan zorluyor, Karanlık Uçuş ve Kan Kuyusu yetenekleri sayesinde baskınlardan kolayca kaçabiliyor. Aatrox’un hareketliliği takım savaşlarında daha saldırgan bir nitelik kazanarak, tankları geçip geri hattaki hedeflere dalmasını sağlıyor.

Darkin Kılıcı’nın taktiklerinden, kabiliyetlerinden ve pek çok özelliğinden örnekler vereceğimiz Şampiyon Tanıtımı’nın bu bölümünde, Aatrox’la rakiplerinizin canına okumanın yollarını öğrenin.

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Bu mesaj Lemonade rumuzlu uyeden alinti yapildi
Lemonade demiş ki:
Bu mesaj mrfluu rumuzlu uyeden alinti yapildi
mrfluu demiş ki:
Haftaya nerf gelir :D
Heralde millete satıp parayı cebe indirip nerfliyorlar :D
Yeni class-karakterin geldiği her oyunda aynı taktik uygulanır ve her seferinde başarıya ulaşılır :D

Windy

Limon çözmüş olayı makara: pbede oynadım jungle falanda denedim keşke pot almasaydım dedim bi ara. Geldiğinde çekicem ama biliyorumki nerfleyecekler,hayırlısı artık

Hayır nerfleseler en fazla ne yapabilirler ki? Karakterin skillerini falan değiştiremezler diye düşünüyorum. En fazla özellikleri falan düşürürler herhalde. Gene de oynaması zevkli bir karakter gibi :P

[ Mesaj mobilden gonderildi Android ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

Windy

Skillerini değiştiremezler tabiikide makara: lifesteali çok op ayrıca öldükten sonra birikmiş kan kadar birikme falan fena bunlar makara: illaki nerflerler her zaman yaptılar bunu makara:

Yukarı Alt