1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Şampiyon Ligi ve UEFA Ligi Grupları

1. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    227
    Ödül Puanları:
    63
    *
    UEFA LİGİ TEMSİLCİLERİMİZ FENERBAHÇE VE BEŞİKTAŞ'IN GRUBU

A GRUBU

Ajax
    Celtic
    Fenerbahçe
    Molde

H GRUBU

Lokomotiv Moskova
    Beşiktaş
    Skenderbeu
    Sporting Lizbon

ŞAMPİYONLAR LİGİ TEMSİLCİMİZ GALATASARAY'IN GRUBU

Galatasaray
    Athletico Madrid
    Benfica
    Astana

*

2. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    227
    Ödül Puanları:
    63
    Bu gruptan fener çıkamaz , beşiktaş savaşır ve galatasaray uefa'ya düşer gibi geliyor.

3. Toxic

Toxic CG olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Meslek:
    Doğalgazcı
    Beşiktaş : Grupta en çok zorlanacağı takım Sporting Lisbon olarak görünüyor.Eğer geçen seneki gibi havaya girip bir form tutarlarsa gruptan çıkarlar

Fenerbahçe : Rakiplerde yıldız isimler olarak çok fazla tanıdıklar olmasa bile isimleri dahi yetecek küçümsenmeyecek takımlar.Hatırlarsanız Ajax geçen senelerde CL'de Barcelona'ya bile kök söktürmüştü.Zorlanır fakat baya savaşıp gruptan çıkma ihtimalleri biraz olsun var diye düşünüyorum.

Galatasaray : Bu grup Galatasaray için ve Hamza Hamzaoğlu'na verilmiş en büyük hediye.Eğer bu gruptan en kötü 3. bile çıkamazsak dengeleri korumaya devam etsinler.

4. peihai

peihai   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    48

Envanter:

3 Takımda gruptan çıkamaz çıkan olursada ucu ucuna başkasının kayıplarıyla çıkar

5. Bean

Bean   globalmod rank8

Beğenilen Mesajlar:
    49
    Ödül Puanları:
    58
    Meslek:
    Denizci
    Beşiktaş ve Fenerbahçe yoluna devam eder diye düşünüyorum . Bir süpriz olmazsa Galatasaray'da gruptan çıkar veya en kötü Uefa'ya gider pray:

6. Lenneth

Lenneth   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Tekstil
    Şampiyonlar liginde "oh be iyi kura - kolay kura" diyebileceğiniz bir grup yoktur. Oradaki 32 takım da Real Madrid ile, Bayern ile eşdeğerdir benim gözümde ki oraya gelmiştir aynı başarıyı elde ederek. Fakat tabii ki grubumuzda bir Real bir Chelsea görmemek Kötünün iyisi olarak nitelendirilebilir. Astana az önce Bahsettiğim konuya istisnadır. Ilk kez böyle bir platformda bulunacakları için muhtemelen tek amaçları Tecrübe edilmektir. Bir tık ilerisi de UEFA'dır onlar için ki bu bile çok zor. En kötü uefadayız diyorum. Benfica'dan kötü olduğumuzu da düşünmüyorum Galatadaray bir his takımıdır ve Avrupa arenasında her zaman farklı bir duruşu vardır. Bu gruptan çıkabilecek Güce sahibiz neden Olmasın ?

Fenerbahçe ve Beşiktaş'a gelecek olursak Fenerbahçe rahat çıkar gruptan, Beşiktaş biraz zorlanacak ama yapamayacağı şey değil onların da. Avrupa'da 3 Takım'ı görmeyeli epey olmuştu. Tek temennim bu 3 Takımı'n da grup aşamalarını başarılı bir şekilde geçerek ülke prestijini ve ismini taşıyabileceği kadar ileri noktalara getirmesi.

[ Mesaj mobilden gonderildi iPhone ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 12 Şubat 2016