Lrd

rank8
Fener şampiyon oldu beyler daral:
tüm fenerlilere şimdiden tebrikler :)

şampiyon olmasını istediğim en son takım fenerbahçeydi :P sağlık olsun :P

OOOOOO YEAHHHHH.Hak ettik aldık şampiyonluğu Fenerbahçem benim oley oley oleyyy oleyyyyy :dance: :beer: :buddha: :headbang:

oooooooooooooo Fenerbahçe heyt yürü be kim tutar seni.Caddeye akanzi sabaha görüşmek üzere kop kopppp :santa:

volkanka demiş ki:
TheRinG demiş ki:
Satılmışlar:d
böyle şeylere gerek yok. :beer:
Fenerbahçe'nin şampiyonluğu hakettiği belliydi ancak gerçekten tarafsız konuşursak maçı izleyenler bilir Sivasspor'un ofsayt olmayan %100 lük pozisyonu var ve 2.goldeki kaleci hatası da bana pek inandırıcı gelmedi Korcan bilerek bıraktı sanki :thumbsup:

MidyeLimon demiş ki:
volkanka demiş ki:
TheRinG demiş ki:
Satılmışlar:d
böyle şeylere gerek yok. :beer:
Fenerbahçe'nin şampiyonluğu hakettiği belliydi ancak gerçekten tarafsız konuşursak maçı izleyenler bilir Sivasspor'un ofsayt olmayan %100 lük pozisyonu var ve 2.goldeki kaleci hatası da bana pek inandırıcı gelmedi Korcan bilerek bıraktı sanki :thumbsup:
3-2 olduktan sonra anında gol yemesi de ayrı bir manidarlık konusu :)

3dk bekleyen arkadaşlar oldu, tamam bu sefer gerçek şampiyonsunuz.
Tebrikler. :D

volkanka demiş ki:
3-2 olduktan sonra anında gol yemesi de ayrı bir manidarlık konusu :)
o pozisyonda bir hata göremedim ancak Korcan yine zıplamasa kurtarabilirdi sanki Yobo o kadar iyi vuramamıştı :thumbsup:

ghost12 demiş ki:
OOOOOO YEAHHHHH.Hak ettik aldık şampiyonluğu Fenerbahçem benim oley oley oleyyy oleyyyyy :dance: :beer: :buddha: :headbang:

oooooooooooooo Fenerbahçe heyt yürü be kim tutar seni.Caddeye akanzi sabaha görüşmek üzere kop kopppp :santa:
kardeşim hak ettik diyosunda fenerbahçenin attığı gollerin %60 ı hakemler tarafından sağlandı.

Ayrıca da hakemler bu sene GALATASARAY'ın 28 puanını çaldılar

ghost12 demiş ki:

Kardeşim hak ettik diyorsunda fenerbahçenin attığı gollerin %60 ını hakemler sağladı.
Ayrıca da hakemler bu sene GALATASARAY'ın 28 puanını vermediler.

Hakem hatası filan derken şampiyon oldunuz yinede tebrikler.

bu seferkide olmadı bence, sağlıklı değil 17 şampiyonlukta. olsun kendilerine göre bir standart edindiler. tebrik ederim bende.

Twitterda şok bir gelişme var Demet Akalın;Sivassporun kalecisi gece o parayı napıcak :)

Neden herkes Fenerbahce bir maç kazansa , şampiyon olsa hakemler yuzunden yada para vermişler diyor ,Millet cekemıyor laf atıyor atalarımız ne guzel laf soylemıs meyve veren ağac taslanır dıye bızımkıde o hesap varsa fenerbahce kadar sampıyonlugu hakeden solesın ne ts,bjk,gs ne de bursa'sı hiç bırı Fenerbahce kadar haketmedıler, ıkıncı yarıda 1 beraberlık almıs bır takım eger haketmıyorsa sampiyonlugu daha ne dıye bılırımkı

PS :Ayrıca zamanında nasıl sampıyon olduklarını bazı takımlar unutmasınlar 92-93 sezonundakı son macı olan 8-0'ı

Yukarı Alt