Gameworld

Bilgiliyim
- Resim Silinmiş.
Sabahtan beri eğleniyoruz yeni eve çıktım sonunda beklediğimiz gün geldi BEŞİKTAŞ şampiyon oldu tüm çarşı ve unibjk ye teşekkürler emrullah hacım yine formamı bertaraf ertmişşiniz hep şarap lekesi olmuş anlamıyorum bira neyinize yetmiyor paranız yoksa biralar benden (ama ben içmem yeşilaycıyım ben ) :beer:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

Gameworld

Bilgiliyim
hmzsnmz demiş ki:
berkomu demiş ki:
şampiyon CL de ön eleme oynuyormuydu yoksa direk gruplaramı kalıyordu?
direk katılıyor , giriş parası 5.4m euro :twisted:
extraloob demiş ki:
güzel güzel biz olamayacaksak tek alternatif BJK'dır yakışır onlarada en azından gelen parayı cebe indirmeyip türkiyeden 15 tane varoş futbolcu alıyorlar residance falan kuruyorlar bülbül yuvasını büyütüyorlar faliyet var :P
GS lide biz olamadıysak BJK olsun diyor FB'lide ^^ 2side bizi kardeş takım görüyor iyi mi :P
hacım direk değil ön eleme var sen gs nin uefa aldığı zamanı diyon :muck:

Gameworld demiş ki:
- Resim Silinmiş.
Sabahtan beri eğleniyoruz yeni eve çıktım sonunda beklediğimiz gün geldi BEŞİKTAŞ şampiyon oldu tüm çarşı ve unibjk ye teşekkürler emrullah hacım yine formamı bertaraf ertmişşiniz hep şarap lekesi olmuş anlamıyorum bira neyinize yetmiyor paranız yoksa biralar benden (ama ben içmem yeşilaycıyım ben ) :beer:
Ömür o geceki halin neydi ya coşturmuştun çıkmışsın heykelin başına bi elinde meşale diğerinde bayrak zaten eyüple emrullahı hiç söylemiyorum

Gameworld

Bilgiliyim
Hürkan sorma oğlum ne eğlenceydi ya bizim eyüp bi yırtınıyor görmen lazımdı emrullah davulun başında bende onun başında meşale yakıyordum :D

- Resim Silinmiş.
Ömür kankamın en sıcak fotosu iyiki bir şampiyon oldunuz 6 yılda bir :headbang:

fb lıyım ancak kutlarım turkıye kupasını ıı kıde sız aldınız bızım salaklarda ıs yoq daha 100 yıl daha alamayız bız o kupayı :!!&%&!

'' Na sar ed me n'olur ca lis sen in de olur " !

çArşı Liseliler !

Yukarı Alt