Prada

Bugüne kadar hep bir şekilde direkten dönen Sambuca hevesim, arkadaşıma verdiğim siparişin bana teslim edilmesiyle bu gece son buluyor. 8)

- Resim Silinmiş.​

Sambuca Nedir Nasıl içilir.

Öncelikle Sambuca anasondan yapılan likör tarzı shot içilen italyan içkisidir. İçim tarzı biraz tequila boomu andırır. Fakat farkları Sambuca tequilanın aksine yakılarak veya içine 2 adet kahve çekirdeği atılarak mixlenir ve shot olarak çekilir. Aldığım uyarıların Tequilaya benzemeyip doz aşımında harbi harbi maymuna çevirdiği şeklinde. bu gece onuda sizler için test etmiş olurum 8)

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

BaSoryong

Buralıyım
Hmm Çok şekil duruyor bardakta ve şişesi işn bir gün bizde denemek nasip olur :popcorn:

Brooklyn

Buralıyım
Efes Pilsen forever :lol:
Değişik tatlar deneyemedik henüz :D Dener bize anlatırsın abi :D

Prada

hmzsnmz demiş ki:
Gece arayıp sesini duymak lazım aslında maymun ediyor mu etmiyor mu falan :twisted: :mrgreen:

Hamza sambuca zevkini yalnız yaşamam merak etme yanımda en taşından bir gf olur. E o durumdada tellerim kapalı olur :P Sen yarın arar sorarsın söylerim etkisini hatırlarsam 8)

Prada demiş ki:
hmzsnmz demiş ki:
Gece arayıp sesini duymak lazım aslında maymun ediyor mu etmiyor mu falan :twisted: :mrgreen:

Hamza sambuca zevkini yalnız yaşamam merak etme yanımda en taşından bir gf olur. E o durumdada tellerim kapalı olur :P Sen yarın arar sorarsın söylerim etkisini hatırlarsam 8)
Sambuca etkisi ile belki telefonu kapatmayı unutursun , yine sambuca etkisiyle kapatmayı unuttuğun telefonu ben arayınca açabilirsin :lol: :twisted:

Ps : yarın sorarım abi zaten hatırladığın kadarını :mrgreen:

Prada demiş ki:
bu gece onuda sizler için test etmiş olurum 8)
"sacrifice for the good of the majority of minorities" diyorsun ha bro :mrgreen:

Ps:cümlenin orjinali bumuydu ya aklıma gelmedi gt kullandım , rezilim bugün :mrgreen:

Prada

Bu aslında Italyayla alakalı. Türkiye pazarını adam yerine koymuyorlar pek ihraç etmiyorlar . Bu yüzden italyan içkilerini Türkiyede bulmak kolay değil. Biraz araştırdım şahsen bulamadım hatta biçok kişinin böyle bi içkiden haberi olmadığını bile farkettim..

Bu yüzden Italya seyahatinde olan bi arkadaşıma sipariş verdim. Ve elime ulaştı Şu an soğumaya bıraktım gece keyfini çıkarıcam 8)

Türkiye'de '' Lupini Gold Sambuca '' bulmak oldukça zor,hatta internette ki Türk sitelerinin hiçbirinde dahi yok.
Sambuca Cellini' in keyifli bir içki olduğunu duymuştum.

Prada demiş ki:
Bu aslında Italyayla alakalı. Türkiye pazarını adam yerine koymuyorlar pek ihraç etmiyorlar . Bu yüzden italyan içkilerini Türkiyede bulmak kolay değil. Biraz araştırdım şahsen bulamadım hatta biçok kişinin böyle bi içkiden haberi olmadığını bile farkettim..

Bu yüzden Italya seyahatinde olan bi arkadaşıma sipariş verdim. Ve elime ulaştı Şu an soğumaya bıraktım gece keyfini çıkarıcam 8)
Zevkli bir gece olucak.Her açıdan ^^

El Verano demiş ki:
Türkiye'de '' Lupini Gold Sambuca '' bulmak oldukça zor,hatta internette ki Türk sitelerinin hiçbirinde dahi yok.
Sambuca Cellini' in keyifli bir içki olduğunu duymuştum.
Özel günler için sipariş ettirdiğimiz fantazi içkim ; Bacardi Gold.. 8)

Shot'ı Absent e benziyor.
Eğer iyi bir içici iseniz Absent tavsiye ederim.
Ama dikkat edin 3üncü Shot'tan sonra bayılmayın :D

Yukarı Alt