A

Anonymous

Guest
Fanatik Gazetesi 08.08.2007 :
Şok Şok Şok Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation

ŞalvarSpor Ajdarı TransFer Etti Buyrun

-Resim Silinmiş.
Başkan Theilkerin açıklamasına göre :

Ajdar muz yemekte ne kadar başarılıysa , takımımızdada o kadar başarılı olacaktır.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
takım şu beyler ::::: fatma necmiye hüsniye bahar fatih ürek rober hatemo ajdar leyla şabaniye melike ronaldinye ve yağmur ilk 12 bu

A

Anonymous

Guest
Cem Uzan Şehrazat 1 YTL Olacak dedi ;
-Resim Silinmiş.

Ama Yapamadı.....

Ancak , Şalvarspor Başkanı Theilker , Şehrazatı 1YTL Den Transfer Etmeyi Başardı !

-Resim Silinmiş.

A

Anonymous

Guest
Yeni Transfer :Reha Muhtar

Reha Muhtar Yaptıgı açıklamada

Bu şalvar Çok büyük , Acı var Acı dedi ....

-Resim Silinmiş.

A

Anonymous

Guest
ŞalvarSpora bir Yıldız Daha , Paris Hilton !!!

Paris Hilton ŞalvarSpora gelirken şu açıklamada bulundu:

Şalvar içimi açıyor ,bu yüzden geldim :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

-Resim Silinmiş.

Morwena

Buralıyım
bu siteye biliyosun çoçuklarda giriyor ileri gitmeyelim dedim sadece seviyemizi bozmayalım yani Cool

Evet son alınan bilgiye göre Arjantnli genç oyuncu Messi erikboyun sıkıştımrası sonucu Salvarspor teknik direktörlüğüne getirildi ayrıca Burdurun Göller yöresi çevresinde yapılan araştırma sonucunda Stad yapımına uygun yer bulunamadı. detective

erikboy extraloob haber ajansı

A

Anonymous

Guest
erikboy demiş ki:
Evet son alınan bilgiye göre Arjantnli genç oyuncu Messi erikboyun sıkıştımrası sonucu Salvarspor teknik direktörlüğüne getirildi ayrıca Burdurun Göller yöresi çevresinde yapılan araştırma sonucunda Stad yapımına uygun yer bulunamadı. detective

erikboy extraloob haber ajansı
Son yaptıgım paris hilton bombası nası olmus ? :lol::D:D:D

arkadasım bu ne yha 10 yas _ ınsanlarda var topıcte belkım ne bılıyosun sen kayıt olurken cnm ıcı bakmadınmı kuralları okumadınmı dıngonun ahırı gıbı gelıp terbıyesız resım koymusun oraya belkı 10 yas altı cocukların babaları gelcek dıycek olum bu ne la sapık sapık sıteleremı gırdın dıye guzelım www.extraloob.com yakısırmı bu gozunu sevem yapmayın etmeyın Mad Mad

sanıyonuz benım yasım 10 altı no =27
kucuklerı dusunerek soledım Wink

A

Anonymous

Guest
erdemS demiş ki:
arkadasım bu ne yha 10 yas _ ınsanlarda var topıcte belkım ne bılıyosun sen kayıt olurken cnm ıcı bakmadınmı kuralları okumadınmı dıngonun ahırı gıbı gelıp terbıyesız resım koymusun oraya belkı 10 yas altı cocukların babaları gelcek dıycek olum bu ne la sapık sapık sıteleremı gırdın dıye guzelım http://www.extraloob.com yakısırmı bu gozunu sevem yapmayın etmeyın Mad Mad

sanıyonuz benım yasım 10 altı no =27
kucuklerı dusunerek soledım Wink
Sapık SiTe _? GoogLe Grafikler ? ....

Yukarı Alt