Beyler Roc Mountain'de Bir Görev Adamı Var..O Adama Tıkladığınız Anda Oyundan Atılıyorsunuz....Ben Tıkladım Attı ve Giremedim Devamlı Chara Tıklayınca Soru İşareti Alıyorum...Weilert İle Konuştum.12 saat İçinde açılacak Dedi 1 Gün Oldu Hala Açılmadı...Lv89 Bana 1Lv Kaybettirdi....Bilginiz Olsun rock Mountaindeki Görev Adamlarının Yanından Bile Geçmeyin Derim.... :santa: :santa: extraokk

selcuklu demiş ki:
Beyler Roc Mountain'de Bir Görev Adamı Var..O Adama Tıkladığınız Anda Oyundan Atılıyorsunuz....Ben Tıkladım Attı ve Giremedim Devamlı Chara Tıklayınca Soru İşareti Alıyorum...Weilert İle Konuştum.12 saat İçinde açılacak Dedi 1 Gün Oldu Hala Açılmadı...Lv89 Bana 1Lv Kaybettirdi....Bilginiz Olsun rock Mountaindeki Görev Adamlarının Yanından Bile Geçmeyin Derim.... :santa: :santa: extraokk
biz roc a gidene kadar nese onu geçte nasıl girdin oyuna :lolmuch:

_alpoza_ demiş ki:
selcuklu demiş ki:
biz roc a gidene kadar nese onu geçte nasıl girdin oyuna :lolmuch:

Vip Account aldım. :mrgreen:

Bn Görev Adamlarından birine 1-2 gün önce tıkladım ama hiçbir seçenek gelmedi hiçbirşeyde olmadı gittim kastım Cool Sana neden öyle oldu acaba Rolling Eyes

KolerA demiş ki:
Bn Görev Adamlarından birine 1-2 gün önce tıkladım ama hiçbir seçenek gelmedi hiçbirşeyde olmadı gittim kastım Cool Sana neden öyle oldu acaba Rolling Eyes
Bilmiyorum Roc Mountainde İşte Kasyıordu Bot..Babamda Merak Etmiş Geziyim Demiş....Adamı Görmüş Tıklamış Soru İşareti Gelmiş Bidaha da Giremedik...Weilert Yapışmış charın Dedi..

Ahanda tuz-buz oldu o kadar emek sana ne diyelim geçmiş Olsun babalarınıza elletmeyin :lolmuch:

xglspyxgl demiş ki:
Ahanda tuz-buz oldu o kadar emek sana ne diyelim geçmiş Olsun babalarınıza elletmeyin :lolmuch:
O Kadar Kolay Değil Tuz Buz Olması...Databese'den silinmeden Char Asla Tuz-Buz Olmaz.Weilert Zaten Charın Yapışmış 12 Saat İçinde Gelicek Dedi...1 Gün Oldu...Bekliyoruz Bakalım...Ama O Kadar Alışveriş Yaptım...Artık Birşeyler Yaparlar...

berkbal demiş ki:
bn görev yapmıomKi:D
Sadece Sana Söylemedim Zaten...İnsan Merak Eder Gider Bakar Ne Görevidir Kaç Exper Verir Diye...O Bakımdan Söyledim Merak Etmeyin Exp Kaybettiren Bir Görev Veriyo!... :mrgreen: extraokk

Dodocan demiş ki:
Geçmiş olsun ne diyelim :lol: :lol:
Sağol...Ama Açılacak Char Bugün..Açılmazsa Weilertle bi Güzel Konuşurum Baskılı Baskılı :) Madem Bug War Niye Söylemiolarki...

sam_fisher91 demiş ki:
valla,weilert midir nedir o adam sorumsuzun teki umarım sana yardımcı olur detective
Hüseyin umarım sorunun çözülür... bu arkadaşada katılıyorum(+1907) sorumsuzlar 2 arkadaşım silk aldı 1 arkadaşımın silki 4 günden beri gelmiyordu(geldimi geldmi bilmiyorum:() 1 arkadaşımında 2 günde beri gelmedi silki bu arada kandiliniz mübarek olsun

Adam 3 Gündür Bizi Masaüstüne Yapıştırdı....Gıcık Oldum Deliricem...Bugün Açılmazsa Ona Bende Güzel Bi Yapıştırıcam extraokk headbang2ft9

Yukarı Alt