Güzel güzel... Böyle azıcık aksiyon olsun. Bi örgüt bir şeyler yapsın, gökten bir şey insin falan. Hoş olur.

Polgara demiş ki:
Güzel güzel... Böyle azıcık aksiyon olsun. Bi örgüt bir şeyler yapsın, gökten bir şey insin falan. Hoş olur.
Böyle şeylere insanlar inanınca benim sinirlerim zıplıyor ya kaldıramıyorum :mrgreen:

Polgara demiş ki:
Aynen bi örgüt bişeyler yapsın gökten bişey insin havai fişekler patlasın ılık bi rüzgar saçımı dalgalandırsın ve taşa takılıp düşüp ölelim mutlu son :D

EmmaW

o gün hiç birşey olmayacak ama bu illuminati cidden çok garip ya 2-3 gündür tekrar merak sardım araştırıyorumda 1994 de çıkan oyun kartlarında patladım o.O

Avasin

(Cin Suresi, 26-27) ayette der ki;

O, gaybı bilendir. Kendi gaybını (görülmez bilgi hazinesini) kimseye açık tutmaz (ona muttali kılmaz.) Ancak elçileri (peygamberleri) içinde razı olduğu (seçtikleri kimseler) başka. Çünkü O, bunun önüne ve arkasına izleyici (gözetleyici)ler dizer.”

Buradan çıkaracağımız sonuç hiç bir gizli örgüt yahut tarikat gelecekten bir haber verme, günümüz yaşadıklarımızı değiştirebilme, hayat şartlarını doğa üstü olaylar ile alt üst edebilme veya geleceği değiştirme eyleminde bulunamaz.

Kaanın da dediği gibi

Infinity demiş ki:
olucak şudur ; illuminati domainini alan sivri zekalı arkadaş o sipsiyah ekranın önüne ya "Artık çok geç." yazıcak ya da o domainin süresi o gün o saatte biticek ve sonuç olarak elde var "0" :lol:
olacaktır sadece...

Ps: Gayb (gelecek hakkında fikir sahipliği)

Yukarı Alt