Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Kararlarının ve yaptıklarının arkasında duramayan birisi , sanırım arkasına baktığında çok fazla "ahhhh dilim" diyenlerden.

Eskiden dinlediğim, artık umrumda olmayan, çocuk dövdü haberiyle gözümden düşen, rap müziğin içine arabesk katan...
Ps: Diss konusunda sagopa mı ceza mı iyidir bilemicem. Sagopa bi diss yapar milletin ağzında dolanır kır kalbini ver elime diye, ancak ceza bi diss yapar, tv dizisinden gsm reklamına kadar kullanılır fark var diye.

Bobby_Clark demiş ki:
Eskiden dinlediğim, artık umrumda olmayan, çocuk dövdü haberiyle gözümden düşen, rap müziğin içine arabesk katan...
Ps: Diss konusunda sagopa mı ceza mı iyidir bilemicem. Sagopa bi diss yapar milletin ağzında dolanır kır kalbini ver elime diye, ancak ceza bi diss yapar, tv dizisinden gsm reklamına kadar kullanılır fark var diye.
çocuk dövdü haberiyle gözümden düşen

ps:her söylentiye inanacaksak halimiz arap.

warning demiş ki:
Bobby_Clark demiş ki:

ps:her söylentiye inanacaksak halimiz arap.
:P
Şaka bir yana söylentiden ibaret değil bu haber. Sagopanın kendisi bile web sitesinde açıklama yapmıştı tatsız bir olay yaşadım vs. diye. ^^

Bobby_Clark demiş ki:
warning demiş ki:
Bobby_Clark demiş ki:

ps:her söylentiye inanacaksak halimiz arap

:P
Şaka bir yana söylentiden ibaret değil bu haber. Sagopanın kendisi bile web sitesinde açıklama yapmıştı tatsız bir olay yaşadım vs. diye. ^^
çok ilginç bu haberi duymadımda ben resmi bir yazı varmı bunun hakkında?

Sagopa Kajmer olarak bilinen rapcı Yunus Özyavuz, yine kendisi gibi rapcı olan eşi Esen Güler Özyavuz'la birlikte 11 yaşındaki hayranı Ç.D'yi dövdükleri iddiasıyla gözaltına alındı. İddiaya göre, Ataköy'e geçtiğimiz günlerde taşınan 11 yaşındaki Ç.D, arkadaşlarıyla birlikte sitede dolaşırken, bir arkadaşının Sagopa Kajmer'in evini göstererek "Burada oturuyor" dedi. Bunun üzerine Ç.D., hayranı olduğu Kajmer'i görmek için giriş kattaki evin camından içeri bakmak istedi. Bu sırada yine eşi Esen Güler Özyavuz'la birlikte dışarı çıkan Sagopa Kajmer, küçük hayranını saçından çekerek sürükleyerek evin içine soktu. Bu sırada kapıyı kilitleyen Kajmer, küçük çocuğu dövmeye başladı. Ç.D'nin arkadaşlarının durumu ailesine bildirmesi üzerine, site sakinleri ve aile küçük çocuğu Kajmer'in elinden kurtardı. Olay yerine gelen polis ekiplerinin müdahalesiyle, Kajmer ve eşi gözaltına alınarak Ataköy Polis Merkezi'ne götürüldü.​

Windy

Rapten nefret etmeme rağmen ve rock'n metal müzikler dinlememe rağmen, Sagopa Kajmerin birçok şarkısını beğendim,arada playliste atıp dinliyorum, daha fazla bilgim yok kendisiyle ilgili.

Bu da olaydan sonra sagopanın açıklaması;
Sagopa Kajmer demiş ki:
hoş olmayan bir olay yaşadım eminim ki bana hoş gelmeyen size de hoş gelmeyecektir.medyanın yeni haberi sagopa kajmer bir hayranını evine alıp dövdü.
işte haber bu kadar ve açıklanmayı bekliyor ben de size olayı anlatmak ve bilgi sahibi olmanızı sağlamak istedim.medya her ne kadar en gerçeği bilse de gerçeğin ta kendisini anlatamıyor.olay şöyledir:

geceleri ayakta fazla durduğumuz ve çalıştığımız için genelde öğle vakti kaylule yaparız.bilmeyenler için kaylule öğle ve ikindi arası şekerleme yapmak demektir.tam o vakitte kapı zilim çalındı ilgilenmek istemedim çünkü uyuyordum,kapı en az 20 kez çalındıktan sonra ha giderler şimdi giderler kalmayayım dedim bekledim yarım saat oldu dışarı çıkıp camlarımı yumruklayıp **** mi lan camları çerçeveleri şeklinde pek de hoş olmayan tavırlara girdiler,gayette çoktular,daha sonra gittiler sandım meğer o sessizlik sessizce evime girmek içinmiş bunu açılan penceremin sesinden hemen anladım penceremin açılmasıyla birlikte çocuklardan şöyle bir cümle duydum ''aaa açtım lan,açıldı,gelin gelin açıldı'' bu durumu farkedince çok telaşlanıp kalktım çünkü niyeti bozmuşlardı ayak seslerini çıkma gürültülerini duydum.üzerime birşeyler giyip çıkıp elebaşını tuttuğum gibi evimin içine aldım dedim ki:''buraya mı girmek istedin aha bak bu evde oturuyorum dedim ve plastik oyuncak taramalı tüfeğiyle kafasına vurdum aha gördün evi işte dedim''çocuğun kaş tarafına geldiği için anında morarıklık oluştu ve hemen onu tutup ailesinin yanına götürmek ve diğer arkadaşlarını bulmak üzere yola koyulduk.işin kötü kısmı güvenlik haybeye vakit harcadığından evimize gündüz vakti girmeye çalışanları görmemişti,kapıdaki kameralarda aşılabilmiş,dış kapı bile açılabilmiş,komplo gibi bir hareket sanki bir pusu kurulmuş gibi,tabi siz bilmezsiniz sagopa kajmer kaç kişilerle tehtid ediliyor,sizin tanıdığınız tanımadığınız birçok insan hatta meşhur rapçilerde var aralarında tahmin etmediğiniz...zaten savcılıkta korunma talebimiz var çünkü hem tehtid edenler var hem de beni devirmek isteyenler var.tvlerde çıkıp burası amerika değil biz sözlerimizle şarkılarımızla sinirimizi boşaltıyoruz adam vurmuyoruz diyenlere aldanmayın arkadaki perdeleri biz aralayabiliyoruz siz dışarıda kalıyorsunuz.çoğu şeyi bilmiyorsunuz çünkü sizleri anlatıp üzmek istemiyorum çok üzülebileceğiniz ve kulaklarınıza inanamayacağınız şeyler yaşıyorum ama size hiç çıtlatmıyorum çünkü çok üzülebileceğinizi biliyorum hatta bazıları sınırı bile aşıp delilikler bile yapabilir.

konumuza geri dönelim,çocuğun ailesi bana saldırdı ben onlara hiç saldırmadım sonra polis geldi zaten biz çocuğu ailesine götürürken polis çağırmıştık zaten şikayetçi de olmadım açıkçası ben çocuğa oyuncak tabancasıyla vurduğum için üzüldüm çünkü hemencecik gözümorarıverdi haliyle ailesi görünce hiddetlendi onlara hak veriyorum benden şikayetçi oldular beni de dinlemek istemediler sadece küfür edip saldırıyorlardı.velhasıl polise gidip ifade verdim,ifadeden sonra evime geri döndüm orada medyadan arkadaşlarda sağolsun konser var sanmışlar millet reina da laila da bizi bir iki paparazzi çeksin diye sabahlar biz istemediğimiz halde bunlar bizi buluyor...

çocuk yine de verdiği ifadesinde sagopa kajmer'i çok seviyorum zaten bana oyuncak tabancayla vurdu polis abi demiş.bunu da okuyorsa ona diyecek bir çift lafım var yunus abisi olarak:

bir insanı seviyorsan o'nu incitmekten korkarsın,bir insana hayransan o'na yakın olacağım diye delilik yapmazsın.eğer tanışmak istiyorsan senin doğru zamanın değil benim doğru zamanım önemlidir,kapıya gelir kapıyı 1 kere çalarsın,2 kere çalarsın 3.sünden sonra beni strese sokmuş olursun.eğer kapıyı açmıyorsam demek ki seninle görüşmek isteyecek bir sagopa yok.herkes her zaman her şeye müsait olamaz seni böyle tanıdığım için üzüldüm kim benim camımı açıp evimden içeri girmek isteseydi aynısını yapardım hatta sen küçük olduğun için sana oyuncak tabancanla vurdum yine de allah'ın huzurunda senden özür diliyorum.aslında bizim gibi adamların bu gibi durumlarda başına geldiği imtihanlar belirleyicidir.insanın hata yapması imtihanı kaybetmesidir.
belki bir hayranımı incittim belki de ben incitildim ama uzun lafın kısası evime girmek isteyen biri olduğunda yaşına bakmıyorum o düşündüğü fikrin başına bakıyorum.unutmayın sat komandosunu öldüren de 10 yaşında bir çocuktu.bu gibi bir nefsi müdafadan dolayı psikopat bir karakter olarak anılmak istemem,şarkılarımda ne yazarsam o oluyor,sınır tanımayan psikopat herif oluyorum ama gerçekten bu değilim tabi ki:)

Pesimist kötü adam lvl atladı evliya oldu
S.kt.r.n Gidin şarkısı Darwinin evrim görüşüne karşı çıkanla değişti
10 kurşun 10 büyük islam alimi oldu
Para Para Para
Sagopa Konser veremeyen adam eski hali yok
Biz rap yapıyoruz diyenler biz para kazanıyor diyor artık ve TİCARİ MÜZİK yapıyorlar undergroundlarla takva alma derdine düştüler.
Şimdi dicekler oturup forumlarda yazı yazması sagoyu karalaması kolay o adam ne yollardan geçti biliyo musun? dicekler
EWET BİLİYORUM. Aynı yollardan geçen çok arkadaşım var ve yol çok zor ama kararlılıkla yürüyenler yolun sonunda aydınlığa çıkıyor kimileri aydınlığı görüp mola veriyor kimileriyse aydınlıkla yetinmeyip kendileri parlamak istiyor kendinden ödün vermeden.
Maalesef Sagopa öldü Yunus var artık. Ve para...

Türkiye'nin En çok Hayran Kitlesine Sahip Olan Bir Rap'çi , Çok Güzel Şarkıları Var ama 4ever Pit10 ve Sansar

BaSoryong

Buralıyım
Fre3sTyLe demiş ki:
Diss yazmaya karşı olan fakat yazınca tam yazan,her cümlelesinin altında derin bir anlam taşıyan ve belli olgunluğa erişememiş insanların anlayamayacağı,cümle mühendisi... :buddha:
:beer:

Kısacası yaptı muzikqe qore Dalında Tek olan bir insan :) Rakıpsiz :D

Nescafe

Öğretiyorum
geçen gün kuzenlerle karpuz yiyoduk konu bi yerden çıktı sagoya vardı diolar olm gebercen sagoyu dinleye dinleye :lol: sonra biri dedi len sago hizbullahcıymış dedi bogzaına bi karpuz durdu ölüyodu son anda kurtuldu dedim ee sago laf a gelmez :mrgreen:

Yukarı Alt