Şeyh Şamil isimli çocuk rapçi'den babası yaşındaki adama müthiş diss.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Allahım sen şu tıngırtıyı dinleyipde muhteşem diyebilen kullarınla karşılaştırma ya rabbi...

CaRTMaNN demiş ki:
Allahım sen şu tıngırtıyı dinleyipde muhteşem diyebilen kullarınla karşılaştırma ya rabbi...
Amin :twisted: dinledim cocugun seside çıkmıyor bişyde anlaşılmıyor + Sagopa gibi rapci yok :P

WeAre

Buralıyım
bence gayet iyi bu yaşta bu çocuk böyle ise 10 sene sonra düşünemiyorum

bunu hangi sütidyo kayıt etti ise acıyorum kesin tüm sistemleri yanmıştır...

Beyler çocuğu beğenmiyebilirsiniz ama daha 12 yaşında veledin teki !!! Beatin altında ezilmiş sesi ama acapellasınıda dinledim bu veledin iyi giydiriyor sagoya.

:lol: rapten pek anlamam ama diss atması için illa karşı tarafa birşey demesi gerekmiyor yani canı sıkılır diss atabilir. Başlık öyle olmuş ki sanki adamla karşılıklı s.dik yarıştırmışlar gibi :P

sharkxx demiş ki:
Beyler çocuğu beğenmiyebilirsiniz ama daha 12 yaşında veledin teki !!! Beatin altında ezilmiş sesi ama acapellasınıda dinledim bu veledin iyi giydiriyor sagoya.
14 yaşındayım ve sesim kalın. Record'ta gayet iyi çıkıyor, sagopaya diss atmayı bende biliyorum fakat Sago rapin kralıdır. Türkçe rap'i zirveye taşıyan odur ve bunu herkez biliyor. Biliyor ki aşşağılamak için diss atıyor

bu şarkı Hiphoplife Mixtape vol.1'den Şeyh Şahmil'in şarkısıdır. 30 civarı şarkı var sagoya diss. Fakat sago cevap vermeye bile tenezzül etmiyor. :lol:

aLper#24 demiş ki:
sharkxx demiş ki:
14 yaşındayım ve sesim kalın. Record'ta gayet iyi çıkıyor, sagopaya diss atmayı bende biliyorum fakat Sago rapin kralıdır. Türkçe rap'i zirveye taşıyan odur ve bunu herkez biliyor. Biliyor ki aşşağılamak için diss atıyor

bu şarkı Hiphoplife Mixtape vol.1'den Şeyh Şahmil'in şarkısıdır. 30 civarı şarkı var sagoya diss. Fakat sago cevap vermeye bile tenezzül etmiyor. :lol:
Her sesi kalın prim yapamıyor ama beyfendi :) Sen bu çocuğun yazdığı lyric'leri yazabilirmisin.İşte bu çocuğu kadıköy acil bünyesine katılmasındaki en büyük payı lyricleri.Sen evinde amatör poz verirken bu çocuk stüdyolarda rap yapıyor.Nedir bu kıskançlık anlamıyorum ki

bu elaman harbiden sağlam bence.sharkxx'ın dedıgı gıbı beatın altında ezıLmıs fakat beat de buna aitse bu aşmış diyebilirim kendıni

V.I.P demiş ki:
Sago çocuklamı uğraşsın şimdi :mrgreen:
V.I.P gördüğüm en iyi laf sokucu insanlardandır :lol:

sharkxx demiş ki:
Her sesi kalın prim yapamıyor ama beyfendi :) Sen bu çocuğun yazdığı lyric'leri yazabilirmisin.İşte bu çocuğu kadıköy acil bünyesine katılmasındaki en büyük payı lyricleri.Sen evinde amatör poz verirken bu çocuk stüdyolarda rap yapıyor.Nedir bu kıskançlık anlamıyorum ki
kıskançlıkmı, gitsin bi sesini biraz kalınlaştırsın. eğer bana diss, laf atarsa sago gibi davranmam ben. Gömerim onu :thumbsup: , hem 9-10 yaş arasındakiler genelde matematikte çarpmayı öğrenir. Bu rap yapmayı öğrenmeye çalışmış, ama nafile.. :lol:

aLper#24 demiş ki:
sharkxx demiş ki:

cünkü sago diss yapmak yada freestyle nedir bilmior :thumbsup:

Yukarı Alt