Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Metover demiş ki:
Basketbol oynarken sağ bileğim çıktı, bileğimdeki eklemlerden biri diğerinin üstüne binmiş büyük ihtimal tel takılacak eğer ilerlemişse açık ameliyat olacakmışım. En iyi ihtimal telle beraber 1 ay alçıdayım, bu yüzden sitede pek aktif olamayacağım, imza istekleriniz 1 ay askıda kalabilir ama forumumuzda çok yetenekli arkadaşlarımız var umarım onlar size yardımcı olur. Bileğim nedeniyle 1 ay sadece okumakla yetinebilirim sizi çok seviyorum beni sakın unutmayın sadece 1 ay gibi kısa bir süre. Sadece arkanıza yaslanın ve ilklerin efendisi extraloob'un tadını çıkarın. :kalp:

wayy canımcım çok geçmiş olsun nedir bu ya geçen de kuzenim düştü omuzunun altından kolu kırıldı alçı falan etki etmedi ameliyatla platin taktılar çok ızdırap oldu demek ki bu sene ki güneş ay konumu öğrenilmeli çin takvimine göre hangi yıldayız onu da öğrenmek lazım biraz metafizik bize güzel ip uçları verecektir :detective:

Avasin

Geçmiş olsun bro keşke dikkatli olsaydın..

Ps: Bu arada nina ve mavii asistan roxas manager olmuş onlarıda kutluyorum buradan

Avasin demiş ki:
NightStalker demiş ki:
Avasin demiş ki:

Ps: Bu arada nina ve mavii asistan roxas manager olmuş onlarıda kutluyorum buradan
Bende yeni fark ettim tebrik ediyorum :muck:
waşşş summer5: kadro neredeyse yarısı değişmiş senide kutluyorum :kalp: :muck:
Bende yeni farkettim :mrgreen: Teşekkürler :muck:
Ps: Diğer up olan arkadaşlarıda tebrik ediyorum :kalp:

Metover demiş ki:
Basketbol oynarken sağ bileğim çıktı, bileğimdeki eklemlerden biri diğerinin üstüne binmiş büyük ihtimal tel takılacak eğer ilerlemişse açık ameliyat olacakmışım. En iyi ihtimal telle beraber 1 ay alçıdayım, bu yüzden sitede pek aktif olamayacağım, imza istekleriniz 1 ay askıda kalabilir ama forumumuzda çok yetenekli arkadaşlarımız var umarım onlar size yardımcı olur. Bileğim nedeniyle 1 ay sadece okumakla yetinebilirim sizi çok seviyorum beni sakın unutmayın sadece 1 ay gibi kısa bir süre. Sadece arkanıza yaslanın ve ilklerin efendisi extraloob'un tadını çıkarın. :kalp:
Büyük geçmiş olsun. En kısa sürede iyileşip kendini toparlaman dileklerimle. :muck:

Geçmiş olsun çok üzüldüm :cry: :cry:

extraloob demiş ki:
Metover demiş ki:

wayy canımcım çok geçmiş olsun nedir bu ya geçen de kuzenim düştü omuzunun altından kolu kırıldı alçı falan etki etmedi ameliyatla platin taktılar çok ızdırap oldu demek ki bu sene ki güneş ay konumu öğrenilmeli çin takvimine göre hangi yıldayız onu da öğrenmek lazım biraz metafizik bize güzel ip uçları verecektir :detective:
İçimi karardı birden 8O :mrgreen:

Avasin demiş ki:
NightStalker demiş ki:
Avasin demiş ki:

Bende yeni fark ettim tebrik ediyorum :muck:
waşşş summer5: kadro neredeyse yarısı değişmiş senide kutluyorum :kalp: :muck:
Şuan alçıdayım, 14 günlük raporumda cebimde, yinede okuldan ayrılmam 1.liğimi korumam gerek. 8)

Bende uplanan arkadaşları tebrik ediyorum. :muck: :kalp:

Ps: En sevdiğim renk yeşildir. :curtain:

Benimde sol bileğimdeki oynak kemikler kırılmıştı ikisi birisini et tutuyodu digeride kırılıp cıkmak üzereydi.Banada dediler tel takılıcak diye sonra işte kolumu bi yukarı bi aşşa çatır çatır çektiler kemikler yerlerine oturdu sonra alçıya aldılar 1 ay kaldı ama hiç kaynamamış dediler.Daha sonra ben tekrar alçı istemedim ve şuan kolumun kemikleri yamuk kaynadı umarım ilerde bana bir sorun cıkartmaz bu arada geçmiş olsun kardeşim :)

Yukarı Alt