Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
selam. konu açtım sizde ama konunum sabit olmasını talep ediyorum. coğu yöneticiye ulasmaya calıstım yarısı afk yarısı cvp wermedi. genellikle mod tarzı üst yönetim arkadslarının charları sabit olduğunuda bizzat gördüm. iyi forumlar

viewtopic.php?f=791&t=201350&hilit=

Toxicated demiş ki:
Mümkün değil.

biz memberler olmadığımızda siz burda bir hiçsiniz. neden sadece üst yetkiler açabiliyor sabiti. sadece rica ettim. ve bir adminin mümkün değil kelimesini kullanması cok yanlış

Server
Assos
Takımı
Besiktas
LittLe_WoLF demiş ki:
Toxicated demiş ki:
Mümkün değil.

biz memberler olmadığımızda siz burda bir hiçsiniz. neden sadece üst yetkiler açabiliyor sabiti. sadece rica ettim. ve bir adminin mümkün değil kelimesini kullanması cok yanlış
Şimdi şöyle izah etmeye çalışayım. Unutma ki sizler gibi bizlerde burda member 'dık. Ama bizler bazı şeyleri daha fazla yapmışız ki bu rütbelere kadar ulaşabilmeyi başarmışız. Bugun ben varım yarın neden sen olmayasın ? O yüzden her memberin konusunu sabitleseydik, normal konu kalmaz hatta memberlara sabitleme yetkisi verirdik. :muck:

PS : yeri geldiğinde değil sabit bknz. Global başlık bile yapıyoruz :beer:

Avasin

LittLe_WoLF demiş ki:
onlar anadan doğma yönetici olmadılar onlarda member olduktan sonra seviyeli dürüst paylaşımcı oldukları için bu noktaya geldiler sabit topic yapmanında bi yolu yordamı var.

ps: Paylaşımlarınıza hız veriniz belirli yollar kat ediniz ve istediklerinizi yapabilme imkanı bulabilesiniz

Takımı
Besiktas
Benim Bowcumda Sabit oldu Global olmadı ama isyan etmedim rica ettim bu hafta olmaz dendi Tamam dedim .

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt