1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

sadece bir öneri

1. WeAre

WeAre Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar yazılım ve donanım uzmanı
    Beyler son bir kaç gündür dikkatimi çekiyo türk guildeleri baya çoğaldı bu durum 1 kaç sorun ortaya çıkartıyo
    1.guildeler çok güçsüz kalıyo bu kadar guilde olması playerleri bölüyo ve guilde online olan 3 5 kişi kalıyo bu durum da bi war da işimizi zora sokar
    2.oyunda kutuplaşmalar küfürlerşmeler kavgalar çıkıyo buda guildeler ve unionlar arasında savaş anlamaına geliyo

benim düşüncem bu guildei birleştirmek server başlarında kuralan ve şuan 5 lwl olan guildler guilde sayısına görö 1 veya 2 union altında toplanmalı ve tüm playerler bu guildeere girmeli bence online olan oyunları 1 union altında 8 guilde çok rahat toplarız eğerki yetmezse 1 union daha kurabiliriz böylede hem sağlam guilde olur hemde serverde yabancı oyuncular türklere bu kadar yüklemez küfür edemezler çünkü karşılarında güçlü bir topluluk olur sadece bir düşünce yorumlarınızı bekliyorum

2. archer96

archer96 Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sana katılıorm ama bı cok kısı guıldını bırakmak ıstemeyecektır :(

3. Exqusei

Exqusei Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Meslek:
    öğrenci
    ben bu düşünceyi ne zamandan beri söylüyorum ama private serverda para kasması kolay olmasından dolayı herkes kendi guildini kurma cabasında oldie ve 2-3 lvl olunduktan sonra guildler boşalmaya başlıyor. ya playerler oyunu bırakıyorlar yada guildi ondan sonra master kendi başına 2-3 hatta 4 lvl yaptığı guildini bırakmak istemiyor :?!

4. MakmeN

MakmeN Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    walla ben guildimden(TuRKeY) cok memnunum cogu kiside benim giib dusuncegi icin bole bisi cok zor bence guildlerdeki arkadas ortami olmadiktna sonra oynamanin anlami yok guc hersey diildir ama buna ragmen cok guclu bi guildizde ayni zamanda

5. FreeDom

FreeDom Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Aynen TuRKeY Guildimizin Ortamı Çok Harika Şuan...Bu zmna Kadar nE Küçük Bi tartışma nE kÜFÜR Nede Başka HiÇ biR Olay Olmamıştır..Ayrıca Union Olarakta Kimsenin Kimseyle Hiç Bir Problemi YOk..Bu nEDenle Guild ve Uniondaki Arkadaşlarımızın Bu Ortamı Bırakıcaklarını Pek Sanmam...Ztn Birleşmek Çok Çok Zor...O Aşamada Birçok Problem Çıkar...Master Kim OLsn,,Unionda hangi Guilddler Girsin,,Minumum Level Ne OLsun,,Hangi Guildde Toplanalım Vb... Birçok Problem OLucaktır..Bu Problemler Olunca Yİne Herkes Kutuplaşmaya Başlar ve O KaDAR çaba Sonucu Yİne Elde Ettiğimiz Şey Kocaman Bir 0(Sıfır) Olur :roll: :roll:

6. OneEyedJack

OneEyedJack Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Bencede oğuzhan.

7. ironEyE

ironEyE Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    ben şahsen 2 lvl guıldımı dağıttım helen e soledim nwo ya giriyom guıld masteri olmak bence berbat 4 kişi fln vardı guıld de adam bulamıodum :D

8. WeAre

WeAre Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar yazılım ve donanım uzmanı
    valaha ben diyecek bişey bulamaıyorum ben ne diyorum siz bana ne diyosunuz ben ortam dan bahsedmiyoru her guildin bi ortamı vardır bu bizim için en iyisi yabancılar tarafından eziliyoruz şuanda buu açık ve net ortada bu da bizim kendi aramızda çatışmalar olduğu için oluyo benim tavsiyem bu çatışmalar kavgalar anca bu şekilde önlemebilir herkez tek birşey için mücadele ederse benim senin olmadan

9. simkalp

simkalp Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    account olsada bizde guild muhabbetlerine dalabilsek keşke

10. Trakonya10

Trakonya10 Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    oylamayLa en güçlü 8 guıld seçilse ve bir savaş unuıonu oluşturulsa bencede güzel olabilir...
    türkler adına... ama hedef büyüdüğü için problemler sorunlarda büyüyecek ... zor bir konu gerçekten tartışılmalı bence :wink1: