Beyler neden bütün 85+ lar bi guildde toplanmıyoda ayrı ayrı guild açıyo???Örnegin hep beraber bi guild açalım adı da ChampionsTurks olsun bütün 85+lar o guildde olsun manyak saglam olmazmı guild ????

Herkezın Gorusu Farklı Olabılır Bu Konuda Fero Senın Dedıgın Bı Yandan Dogru Kımılerı Icınde Bı Yandan Yanlış..:)

Aynı Turkey Ve Turkey2 Gibi Bencede Olabilir 85+ Bi Guilde 50+Larda Bir Guilde ChampionsTurks2 Mesela

Olabilir 70+Larda Olur. Cunku 85+ Fazla Turk Yoktur. Ama 2.Bir Guildede Yetiştirmek Amaçlı 45yada 50 + adamlar olur 70 olanlar asıl guilde gecer. cidden süper olur.

extasi demiş ki:
Olabilir 70+Larda Olur. Cunku 85+ Fazla Turk Yoktur. Ama 2.Bir Guildede Yetiştirmek Amaçlı 45yada 50 + adamlar olur 70 olanlar asıl guilde gecer. cidden süper olur.
bu konuları biz ilk günlerden beri konuşuyoruz ama nedense hep sözde kalıyor. kimse kendi guildini bırakmıyor ve herkes siz bizim guilde gelin diyor :sfff:

Vallaha Benm Kendi Guildimi Kapatırım. Ama Boyle Bişi Olursa Başkan Ayrımı Felan Olmazsa Herkez Kabul Eder,Sanırım Bunu Yapabilirsek Cok Guclu Oluruz. :D Bence Herkez 1Defa Dusunduyse Bir Kere Daha Dusunsun. Bende Charlarımı Sattım 59luk ve 75 liğimi. Simdi Son Charım Olacak Olan AllahuEkberi'i Açtım Bende Gelirim. İlk Zamanlar Kasarım Sonra Beni Atarsınız 2. Kurulacak 45-50+ Adamların Yer Aldığına Girerim Benm Tanıdım 47 Lwl Ark Felanda Var Cağırırım Hepsini.

olympusta görmüştüm ... TR_ karargah union masteriydi çok güzel oluyor harbiden bu öneri güzel ama herkez kendini önplana çıkarmak istiyor o yüzden de zıt görüşler meydana çıkıyor biraz zor ama gerçekleşse çok strong olur Türkler..

Yhaw En Guclumuz Master Olur. Kimse Hayır Dmez Bunlar Onceden Konusulur Guild Acıldığında Ayarlanılır. Sonra bide 40+lar İçin Kurulur Orayada Biri Gecer 70 olanlar 70+ların oraya gecer.

İyide Guilde Daha Kimlerin Geliceği Belli Değil Aramızda Oylama Yapar Birini Seceriz. Oyunda Bir Suru 80+ Turk Var 1Guild Altına Toplandılarmı Tamam Durdura Bilene Aşk Olsun.

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
O zaman bir guild ismi belirleyelim. Sonra master olmak iseyenler belirtsin. Private server bölümünde anket açayım hemen :thumbsup:

Yukarı Alt