1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

SacreD Online 80 Cap

1. haykolik41

haykolik41 Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    8
    Öncelikle Server Şuanda Tam Bitmemiştir En geç 10.08.2012 de Açılıcaktır Panel Düzenlenmesi Yapılmaktır Server İle İlgili Detaylari Size Anlatayım

80 Cap Yeni Acılıcak Sacred Online İle İlgili Detayli Bilgi

Şuan Server Online Download Linkler Hazır Ama Dedigim Gibi Panel Düzenlenicek

Server Bilgisi Tümünü Okumanızı Öneriririm

Türkiyenin Ve Avrupanin Tek TL Kazandıran Private Server'ı

Özel Eventlarda Ücretli ödüller verilicektir Bitmedi Server Açılış Nedeniyle 1 Ay içinde Yapılan Eventların Birinde Süpriz GM Lik Hediyesi Mevcuttur

Ayrıntılar Ve Server Bilgileri ;

•Max. Level 80, Max.Mastery Level 300 olarak ayarlandı.

• Exp: 9x Sox Rate 1x yada 2x

• Drop: 9x

• Sp: 9x

...• Trade Job: 25x

Sadece Chin EU Characterler Görünür ama Dc Yedirtir Kullanamazsınız.

EXP, SP, GOLD rateleri oldukça düşük olacaktır. Bunun bilincinde oyuna başlamınızı öneriyoruz. Oyun ratelerden de anlaşılacağı gibi diğer private serverların aksine maksimum levele ulaşmak daha zor olacaktır. Sacred online Silkroad'ın zevkine varmak isteyen oyuncular için hazırlanmış ve oyun zorluğun ve emeğin ön planda tutulacağı şekilde tasarlanmıştır. 80 Cap'in önemli özelliği olan kervancılığa sizleri teşvik etmek amacı ile Trade Job rateleri ve arttırılmış Ve Özel Unique’Ler ile sizlerer Keyifli Dakikalar Gecireceginizin Güvencesini Veriyoruz.

• Başlangıc

100 tane HP X-Large Potion

• 100 tane MP X-Large Potion

• 5 tane Drug of typhoon

• 5 tane Reverse Return Scroll

• 5 tane %100 Resurrection Scroll

• 5 tane White Elephant

• 5 tane Damage absorption Scroll

• 5 tane Damage Increase Scroll

• 32.000 Skill Point(SP)

• 350.000 Gold

Not: Başlangıç itemleri sadece bir account içinde tek bir karaktere verilmektedir. Ayrıca Stall'a koyulamaz ve exchange yapılamaz

• Tüm Kaleler Aktif Durumda Fortress War Pazar 19:00 Salı 20:45 Perşembe 20:45

• Akademi sistemi Açık

• Devil's Sprit, Angel's Sprit kaldırıldı.

• Magic POP card Item Mall'dan kaldırıldı. Var Gözüküyor Ama Çalışmıyor F10’Da

• Yeni Dressler eklendi.

• Başlangıç itemleri eklendi.

• Trade expleri arttırıldı. (+%25)

• Potçulardaki Hp recovery potion, Mp recovery potion, Universal Pill, Hp recovery grain, Mp recovery grain 250'er adet stoklanabiliyor. Purification Pill 250 adet stoklanabiliyor.

• Tablet ve Stonelarn üst üste 100 tane stoklanbilmesi ayarlandı. (1DG'den 8DG'ye kadar.)

• Elixirler üst üste 50 tane stoklanbilmesi ayarlandı.

• Fellow Petler eklendi. ( Bear, Phoenix, Wolf, Ostrich, Jaguar, Dragon, Dinosaur)

• Silah (+) parlamaları değiştirildi. (Eski sistemdeki gibidir.Aşağıda resim mevcut.)

• Jangan Cave, Constantinople, Samarkand, Roc Montain, S. ve N. Alexandria Bölgeleri kapandı. Ve reverse ile erişim kesildi.

• Adv Elixir kaldırıldı.

• Npc'lere Vigor Eklendi Düşük LeveL Örnek Small Vigor

Unique Spawn Lar Otomatik 10 ila 20 DK arasinda Atmakta

Panelimizde Unıque Rank Birincisine 2 Haftada Bir Ödül Verilicektir Ödüller Zaman İçersinde Açıklanıcak ve Degişik Çeşitler Olucaktır

ÖzeL Unique Yapılmıştır 80 LvL Ödüllü Eventlar için

Çeşitli Bazı Ödüllü Event Günleri Perşembe 19:00 Cumartesi 15:00 Pazar 20:00 Salı 20:00

Rateler Kasılma, SP, Gold rateleri oldukça düşük olacaktır.Max. levele ulaşıp full farm bir karakter yapmak zamanınızı alacak bizim bilgi ve tecrübemize güvenerek şunu söyleyebilirizki uğraş verdiğiniz birşeyden daha çok keyif alacaksınız.

• Kervan (Trade) Sistemi

Kervan sisteminin kâr oranlarını oldukça yüksek.Yani Jangan'dan Hotan'a çekilecek bir kervanla bir servet elde edebilirsiniz.Bu yüzden uğraştığınıza değecek. Thief’Ler ile Aranızda Güzel bir Mücadele Olucak ve Keyifle Kervan Yapıcagınızdan Eminiz.

Devil's/Angel's Sprit

80CAP döneminde bu itemler olmadığı halde eklenicektir talep üzerine

Oyunda Silk –GoLD Takası Mevcut Olucaktır Planlaması Yapılmaktadır ve Hergün 1 yada 2 Şanslı Kişiye 100 Silk E-Pin Code Kazanıcak. Not:Facebook Grup yada Server Sayfasında Paylaşılacaktır

Server’ının En Çok Dikkat Cekicek Event’ı PvP Ve Başka Çeşitli Eventlardan TürkLirası Kazandıran Ödüllü Eventların Mevcut Olması Detayli Bilgi icin Sitemizden Zaman içersinde Ve Facebook Grup’umuzdan Bizleri Takip Edebilirsiniz.

10.08.2012 Akşam Saatlerinde Hizmetinizde

SacreD OnLiNe - SilkRoad PVP üyelik Paneli Ve Download http://www.thelegendarysro.com/
    işte Tanıtım Videomuz
    http://www.youtube.com/watch?v=_q1uC9tXeak
    [/size][/size]

2. haykolik41

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    8
  3. sertcarlos

sertcarlos Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    :D isro oynarım daha iyi :D

4. haykolik41

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    8
    üstüne para vermek istiyorsan neden olmasın :) keyif senin keyif

5. carmegadonn

carmegadonn Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    haci bu türklerin 9x 10x meraki ney boyle ya 20x yapında bari gelek kasmak ölüm az once csro indirdim 5 saate 27 olduk

6. haykolik41

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    8
    Bir playerımız Bot Kasımıyla 2,bucuk Günde 76 LeveL Oldu

7. Judas

Judas Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    hacı bari videoyu kendiniz yapsaydınız ya :)

8. haykolik41

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    8
    Server ile Önerilerinize Açıgım Daha Açılmadı Sahura Yakın Açılıcak

9. carmegadonn

carmegadonn Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    bence bir private serverin ilk 2 haftasi cok onemli tutacagı oradan belli olur neredeyse bu aralar 80 cap 3x 5x 10x cok server var bari siz 20x felan yapında oyuncular gelsın biz 80 olsakda kassak 3-4 gune bizim gibi kaç kişi kasacak pek sanmıyorum 2-3 kişi unq kesmekten sıkılacaz cunku aynısı basımıza geldı farklı serverlarda ya tutarsa diye bırakmadık bence exp az cogaltılsa cok güel olur

10. haykolik41

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    8
    Server in Cap ı 110 A çekiyoruz Ve Daha İyi Olacagını Düsündük Açılmadan önce gelen 50 60 Player bize önerileri var ben ekrna görüntülerinide paylaşıcam
    Free Silk Olucak

11. DeaL_

DeaL_ Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    swlerin ömrü zaten bi kaç hafta oda en uzun yani hale 5x 10x abi yap 20x 30x millet 1-2 güne kassın 3-4 güne set yapsın baksın dalgasına sonra