Prophecy demiş ki:
extraloob demiş ki:
direk 3 numara yapacaksın 8)

Aynı ben :lol: İlk basta kısa gelır ama uzayınca cok guzel gorunuyo yenı sac modelım artık yukarısı 5 yanlar 3 guzel oluyo summer6:
Beckham gibi olsak da kel olsak :mrgreen:

@prohecy

ben de öyle düşünüyorum üstler 5 yanlar 3 bugün gittim de kapalıydı pazartesine artık :muck:

Ya Arkadaşım seni sevn arkadaşların senin kulağına bakmaz ki bakan arkadaşın sana kepçe diyen arkadaşın arkadaşın değildir tanıdığındır sana biri kepçe mi dedi siliceksin anında :wink1: Zaten Gerçek dost açık aramaz açığı örter emin ol dostlarını iyi seçmeye bak Kızlar felan bakmaz dıye de korkma senı seven kız her halını göze almştır ztn

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
saçlarım baya uzundu, kestirdim hala uzun diyolar ama kestirdğim için kısa gibi geliyo bana komplex oluştu şimdi bi daha kestiricem :lol:
abi 3 numara falan yaptır sömestra kadar uzar baya bi ve karışmazlar

ZikywaL demiş ki:
Prophecy demiş ki:
extraloob demiş ki:
direk 3 numara yapacaksın 8)

Aynı ben :lol: İlk basta kısa gelır ama uzayınca cok guzel gorunuyo yenı sac modelım artık yukarısı 5 yanlar 3 guzel oluyo summer6:
Beckham gibi olsak da kel olsak :mrgreen:

@prohecy

ben de öyle düşünüyorum üstler 5 yanlar 3 bugün gittim de kapalıydı pazartesine artık :muck:
Ah bide sakal olsa be hacı her şey tamam summer2: summer6:

Hemen çözümü yazıyorum ; Berber'e değil Kuaför'e gideceksin.
Faulleri ve kulak arkasını uzun bırakacak 2 haftaya kulak çevreni kapatacak saçların ve güzel görünecek.

Aynı problem bendede var. :P

AngeLicMoon demiş ki:
Ya Arkadaşım seni sevn arkadaşların senin kulağına bakmaz ki bakan arkadaşın sana kepçe diyen arkadaşın arkadaşın değildir tanıdığındır sana biri kepçe mi dedi siliceksin anında :wink1: Zaten Gerçek dost açık aramaz açığı örter emin ol dostlarını iyi seçmeye bak Kızlar felan bakmaz dıye de korkma senı seven kız her halını göze almştır ztn
:buddha:

Josephine demiş ki:
Hemen çözümü yazıyorum ; Berber'e değil Kuaför'e gideceksin.
Faulleri ve kulak arkasını uzun bırakacak 2 haftaya kulak çevreni kapatacak saçların ve güzel görünecek.

Aynı problem bendede var. :P
Mersinde dayımın bayan kuaförü var. gittim bayramın ikinci günü dedim saçımı kes. kesmedi ya hazırlamıştım kendimi orda baya :mrgreen:

Bu sorunda yanlız olmadığım için çok mutluyum :kalp:

Absence

Ayda bir gitmeye gerek yok sen 3 numara yap bu sene yeter zaten son aylar dikkat etmezler :mrgreen:

Yukarı Alt