Bildiğiniz gibi okullar açılıyor. Lise 3e gidicem bu sene hala lise olduğu için saçlara karışıyorlar. Bana göre saçımdan çok memnunum ama kurallar mecbur kestiricez. Bu yakın zamandaki halim.

Burda biraz bozulmuş yoksa çok daha hoş saçım var 8) Ama bu hafta içinde kestiricem. Ya bunu söylemeyi pek sevmem ama biraz hatta baya kulaklarımda kepçelik var. Ne yapalım Allah bizi böyle yaratmış. 3 numara saç yakışanlarda çok severim ama bu kulaklarımın yüzümden bana yakışmıyor gibi. Nasıl kestirmeliyim bir fikriniz var mı?? Çok kafamı kurcalıyor..

Ayni dertten muzdaribim bende 3 numara yapmak istiyorum ama benmde kulaklarimda kepcelik var biraz ne yapacagim bilmiyorum hic

kardeslerim mudure danisin bu sorununuzu hocam boyle boyle durumu anlatin size bi cozum yolu sunacaktir

Allah yaratmış neden yakınıyorsunuz??Kimse kusursuz değil.Bi nevi isyan ediyorsunuz şu an :( Geçen gün ihmal yüzünden 4 yaşındaki kızın bacağı kesildi bırakın da o şikayet etsin canım yavrum ya :(

AngeLicMoon demiş ki:
kardeslerim mudure danisin bu sorununuzu hocam boyle boyle durumu anlatin size bi cozum yolu sunacaktir
imkansız bişe :mrgreen:

DogukaaN demiş ki:
Allah yaratmış neden yakınıyorsunuz??Kimse kusursuz değil.Bi nevi isyan ediyorsunuz şu an :( Geçen gün ihmal yüzünden 4 yaşındaki kızın bacağı kesildi bırakın da o şikayet etsin canım yavrum ya :(
yanlış anladın yakınmıyoruz. Sadece nasıl kestirmeliyiz bir fikir danışalım dedik

aynı problem bendede var bu sene lise 4.üm staj fln fzla karışamıyacklar saçlarımıza ^^

Nina Ricci demiş ki:
kestir gitsin kökü sende sonuçta ^^
Kökü bende de karizma gidiyo daral: Bahçeye inesim gelmiyo.. Ama kestircez gibi duruyo. Şu lise bi bitse de üniversitede saça karışan yok ohh :mrgreen:

Hiç gerek yok çünkü bu sorunu sadece bu sene ve seneye çekicem üniversiteden sonra sorun olacağını sanmıyorum

Takımı
Besiktas
arkaları kestir üst kalsın sabahleyin saçını ısla arkadaşlar öyle yapıyor

10 dakikalık opreasyonlar var araştırın ameliyatsız felan.Bendede aynı sorun var :kalp:

1 Sene daha idare et son sınıfta çok karışmazlar.

Lanet olsun saç neden kestirilir hiçbir mantığı yok öğrencilerin psikolojik durumlarını hiç düşünmezlerki zaten sormazlar ki yönetenede yapanada edenede sıçiyim

Hacım ara makas attır kabarıklıkları alsınlar, söylersin kulaklar saklayalım abi diye, onlar zaten halleder.

EliteTurk

Aileden
Güven meselesi hacım herşey içte bitiyor,millet senin kulaklarına bakıcak değil kulaklarında o kadar paralel olup dikkat çekmedikden sonra neden kestiremeyesinki tarzını ortaya koyarsın beni seven böyle sevsin sevmeyenle işim olmaz hesabı. :wink1:

Yukarı Alt