1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Sabri Sarıoğlu'ndan Açıklama

1. Apollon

Apollon Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Bugün Hürriyet Gazetesi spor sayfasında yer alan ve benim ağzımdan söylendiği iddia edilen “Yardım et hocam paramızı alalım” başlıklı haber tamamıyla asılsızdır. Kendisini şahsen tanımadığım ve hiçbir şekilde diyaloğa girmediğim bir şahsın imzası altında verilen haberde Milli Takım Teknik Direktörü Fatih Terim’le aramda geçtiği belirtilen sözler birer hayal ürünüdür. Milli takım kampında sadece ay-yıldızlı formam için ter dökmenin dışında hiçbir düşüncem olmadığı gibi yıllardır onurla formasını taşıdığım Galatasaray’da bugüne kadar alacaklarımla ilgili bir sorun yaşamadığımın bilinmesi isterim.
    Beni ve Galatasaray’ı yıpratmaya yönelik bu tip asılsız haberlere camiamızın ve tüm spor kamuoyunun itibar etmemesini umut ederim..

Saygılarımla

Sabri Sarıoğlu

2. ImmorTaLGoD

ImmorTaLGoD Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Gs'nin İşi Belli Olmaz..
    Geçende Bir Otel Müdürüne Otel'in Parasını Vermemişler :think:

3. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    228
    Ödül Puanları:
    63
    Devreye Adnan Polat girer yaptığın iş mi der , sabri özür diler basına sızmasını istemediğini söyler , Adnan Polatta bunları yalanlamasını ister ve böyle bir durum oluşur .

Ki bu benim teorimdir.

Sabride pisliğin tekidir hiç sevmem sevmedim kendilerini , aptal saptal uzaktan vurup vurup tribüne top atar , gitsin zaten parasınıda alamıyormuş .

4. Misproject

Misproject Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    :mrgreen: