nasilini napcan.
Bilmeyenlere char caldirmayimi ögretecez.
Aliniyor iste. Senden baska senin id gizli soru bilen varsa email koruma koy chara.

TonyMontana14 demiş ki:
nasilini napcan.
Bilmeyenlere char caldirmayimi ögretecez.
Aliniyor iste. Senden baska senin id gizli soru bilen varsa email koruma koy chara.
o da doğru. ben yeni başladım da eski charın ıd sini bile unuttum geri almam mümkün değil hem bize de yakışmaz. yine de e-mail koymam ya yeni açtım zaten 30 Level kasıyoruz bakalım.

boş üyelikle denedim oluyor kimseye bu yöntemi anlatacak değilim emek,para vermiş insanların yanmasını istemem

TonyMontana14 demiş ki:
Rolback kesinlikle gelecek ama bi ton adamin chari calindi.
arkadaşım rollback gelmicek neden diye sorarsan geçen sefer oyunda bildiri yayınlamışlardı 1 gün sonra direk atmışlardı rb ama şimdi bildirilerde e mail verf kullanın diyorlar giden charlar gitti %90 rb gelmicek ümitlenenler warsa boşuna beklemesin

mail koruması yapamıyorum, gönder'e tıkladığımda sayfada öyle boş boş duruyor sorun nerede?

The47

Bilgiliyim
PokerFace_ demiş ki:
TonyMontana14 demiş ki:
Rolback kesinlikle gelecek ama bi ton adamin chari calindi.
arkadaşım rollback gelmicek neden diye sorarsan geçen sefer oyunda bildiri yayınlamışlardı 1 gün sonra direk atmışlardı rb ama şimdi bildirilerde e mail verf kullanın diyorlar giden charlar gitti %90 rb gelmicek ümitlenenler warsa boşuna beklemesin

evet cok dogru adamlar 1 hafta önceden bildirim yaptı koruma koyun diye..

TonyMontana14 demiş ki:
Joymaxin yeni sistemiyle birlikte sadece id ve gizli soru bilinerek sifre degistirelebiliyor.
Böyle bi sacmalik olamaz.
Char satin alanlar yada satanlar, charlari soyulabilir sabaha.
Bütün önemli itemlerinizi sadece kendinizin bildigi bir chara aktarin.
Yarin muhtemelen rolback olur, bizim serverda bir sürü kisi soyuldu bile.
ilk kurban benim heralde viewtopic.php?f=678&t=248109&hilit=

siging failed bug report felan dıyo oyuna girerken nıye acaba oyuna almıyo nıye acaba

Bakın Joymax Günler öncesinden duyurdu email koruma yapın çarlarınıza diye, Yapmayanlar soyuldu . Yapanlar ise soyulmadı . şuanda Joymax a girip id + g.s yazdıgınız zaman Çarınızı geri alabiliyosunuz ancak mail koruma varsa alamıyosunuz . Adamlar böyle bişey olucagını duyurmuştu bas bas bağardılar Güvenliğiniz açısından mail koruma yapın diye ama kimse tınlamadı yapıcak bişey yok inş rollback olmaz :detective:

CosmicGate demiş ki:
Bakın Joymax Günler öncesinden duyurdu email koruma yapın çarlarınıza diye, Yapmayanlar soyuldu . Yapanlar ise soyulmadı . şuanda Joymax a girip id + g.s yazdıgınız zaman Çarınızı geri alabiliyosunuz ancak mail koruma varsa alamıyosunuz . Adamlar böyle bişey olucagını duyurmuştu bas bas bağardılar Güvenliğiniz açısından mail koruma yapın diye ama kimse tınlamadı yapıcak bişey yok inş rollback olmaz :detective:
aynen gelmesin rb fln akıllanırlar belki zaten yabancılar yapmıştır olan gene bzmkilere olmuştur

''signing failed bug report felan dıyo oyuna girerken nıye acaba'' hayrına yardım etsenız :D

Yukarı Alt