arkadaşlar birisi bana çalışan ıp ve portu verebilirmi

usernamesi 1445 olan çalışmıyor undergoing veriuyor

Ya SocksCap ın bana Crackını verırmısınız .. Winrar dan cıkartamıyorum cafeeyim Ve Yukleme yasaQ Delircem...

alleyesonme demiş ki:
Ya SocksCap ın bana Crackını verırmısınız .. Winrar dan cıkartamıyorum cafeeyim Ve Yukleme yasaQ Delircem...
socakscap in crack i senin ne işine yarıycak winrardan çıkartamıyosan
winrardan cıkartabiliyorsanda socakps free shared program crack lazım deil sınırsız kullanımı var sanırım crakin ne işe yaradıgınıda bilmiyorusun Confused

yani winrardan cıkartmak için bi yol bulman bizim yapabileceimiz bişi deil git internet cafedeki adama sor bunu nasıl extract edebilirim die o biliyosa biliyodur bilmiyosa sorunun şuan için umutsuz vaka

Ya usta Bu winrardan cıkartırken Şifre ıstıyor.. Bende Şifreyi bılmıyorum İnternet cafeci Qürt amQ :lol: Anlamaz .. Şimdi Gelelim Bu şifreye İNternette yukleme ile alaQalı en kucuQ bıse ye gırınce Tinsoft Geliyor YasaQ site Anladın mı Oyuzden Winrar Şifresini Bulamıyorum .. Okuldan Kacdım ayrıca Mal Mal Oturuyorum Ve deli Olucam .. Yardım Edin Bu socksCAp i Winrardan Cıkartırken şifre ıstıyorsa o şifreyi gönderirmisiniz :..

alleyesonme demiş ki:
Ya usta Bu winrardan cıkartırken Şifre ıstıyor.. Bende Şifreyi bılmıyorum İnternet cafeci Qürt amQ :lol: Anlamaz .. Şimdi Gelelim Bu şifreye İNternette yukleme ile alaQalı en kucuQ bıse ye gırınce Tinsoft Geliyor YasaQ site Anladın mı Oyuzden Winrar Şifresini Bulamıyorum .. Okuldan Kacdım ayrıca Mal Mal Oturuyorum Ve deli Olucam .. Yardım Edin Bu socksCAp i Winrardan Cıkartırken şifre ıstıyorsa o şifreyi gönderirmisiniz :..
hah ne istedigini duzgun yaz işte bole crack mrack alakasız winrar şifresi lazım de şimdi o dosyayı nerden indirdin hangi siteden indirdin çunku hersite dosyayi kendine gore şifreliyoda koyuyo
extraloobdanmı indirdin başka bi sitedenmi onuda soyle sana girip bulayım şifresini

Siteyi Bilsem ^^ Baska Cafeye Giderim O kadar KAfamız Calısmıyor deil ^^ :lol:
Ama Ya gezginlerden İndirdim yada google den ılk cıkan lınk e tıqLayıp ındırmısımdır ^^

Bişe deil CEpde para Qalmadı Nese Ztn 2 saat sora Eve gidecem .. SAlla SAol ilgilendiğin için

Yukarı Alt