1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Saat Önerisi

1. Espio

Espio Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Saat almaya karar verip nette dolanırken "tosba" bir arkadaşın gazına gelip
    Bu saati aldım gelen saat tiksinç plastik kasası olan iğrenç bi saatti açıkçası bende hemen geri postaladım şimdi yerine almak üzere yine aynı site üzerinde (http://www.swatchsaat.com) Max 200 Ytl bir saat arıyorum şu anda kafamdaki saat bu (buradan daha ayrıntılı inceleyebilirsiniz) Bana başka bir öneri yapabilecek kimse varmı?
    İlk Aldığım Saat
    Şimdi Düşündüğüm Saat

2. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    227
    Ödül Puanları:
    63
    swatch lise talebeleri saatidir hacım geçiniz.com

sana bol metalli oturaklı bir karizmatik saat lazım siyah kazak siyah gömlek giydiğinde kolundan parlak metal sogukluğu uzaktan gorunmeli elinde ıstakayı tutup sayı yapmaya çalıştığında kolundaki saat masaya uzanmalı 8)

saat netten seçilmez gidip görmeli elinle dokunmalı hissetmelisin ben saat konusunda çok hassasımdır ve saat membası sirkeci oldugu için oradan almıştım momentus marka aynı bu anlattıklarım tarzda ama sana da netten bir iki öneri yapayım ki en azından nasıl bir saat almak gerektiğini bilmelisin.

http://www.saatvesaat.in/urun_detay/16017/NY1378+DKNY+Erkek+SAAT.html

http://www.saatvesaat.in/urun_detay/15727/AR0314+EMPORIO+ARMANI+Erkek+SAAT.html

Ps : saat hassas bir dekordur doldurma parfum kullanırım ama çakma saat kullanmam 500 lirayı gözden çıkacaraksın, ve saat bir lise yıllarında alınır bir de üniv başında alınır bir de üniv biter askerlik biter işe girersin saat alınır.

Ps 2 : kendine bir hedef koy 3-5 ay para biriktir hem para biriktirmenin güzelliğini görürsün hemde harika bir saat alıp karizmana büyük güven katarsın.

Ps 3 : senin için 1000e yakın saat baktım gözlerim aktı lakin bu ikisi harici saat göremedim bunlarda süppoo cidden, sirkeciye gitmek lazım.

3. addIcFb

addIcFb Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    O.o :muck: Süper

4. Espio

Espio Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Hacım haklısın bende aldıktan sonra hatamın farkına vardım ancak geç oldu iade yapmıyorlar bende kısa bir süre için kullanacağım bir swatch modeli arıyorum o yüzden ama önerdiğin saat ler gerçekten güzeller en kısa sürede böyle bir modelde alacağım
    Keşke kendim seçme imkanım olsa ancak küçük şehrin dezavantajı orjinal ürünler yozgatın 200 km yakınından geçmiyor :P

5. Scratch1

Scratch1 Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci.
    Düşündüğün saat gerçekten çok hoş.
    Ps1:Birde buna bak istersen.
    Ps2:Biraz pahalı yanlız. ^^

6. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    227
    Ödül Puanları:
    63
    hacım küçük şehri artık aştık biz internet diye birşey var alemler shipping ile ebaydan oradan buradan alışveriş yapıyor sen takılma memleketine saat olarak da alacaksan da 3 düğmeli bir swatch almaya bak veya bir sevgilin varsa takım 2 saat al aynı modeller oluyor swatch'dan da 5-6 tane eskittik.

7. BrendiBelle

BrendiBelle Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  8. Espio

Espio Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  9. PolgaraWahrenheit

PolgaraWahrenheit Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Üni
    Ya hacım telefonun vardır nasılsa ordan bakarsın saate. Ne yapacaksın kolunda öyle kaba şeyi? Sana şöyle birşey alalım ama yürürken , araba kullanırken fazla takılma :mrgreen: :twisted:

10. F34RL3SS

F34RL3SS Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bence erkegin en önemli aksesuarlarından birisidir saat.
    Saat-kravat-ayakkabı birbiriyle uyumluysa gerçekten çok göz alıcı olursunuz.
    Okan abi gibi bende sana metal kasalı bir saat almanı önerecegim, yalnız tek renk olmasin.
    Tek renk olursa her kıyafete her ayakkabıya uymuyor. Ama çift renkli bir saat alırsan her giydigin şeye yakışır zannımca.
    öpüldün.com :muck: