offff saat 19 oldu haala ynı ne biçim hizme yhaaa cem yılmaza aprayı basıp reklamd aynatcaklarına hizmetin kapasitesini arttırsınlarrr ne boqh-tan bi iş yhaaaa

Server
Seçiniz...
Takımı
Galatasaray
bende image code filan doru dürüst gelmiyor iice yoldan çıktı bu ttnet nedir böle paramızla rezil olmak böle birşey herhalde headbang2ft9

A

Anonymous

Guest
kardeşim uşaktayım. eminim uşaktan kimse yoktur oyunda :mrgreen:

aradım ttnet i (4440375) baglantılarında ve verdikleri hizmette bi sorun yokmuş Exclamation benim baglantımı kontol ettiler sorunsuzmuş Exclamation demekki sorun bende ve benim gibi olanlarda :lolmuch: adamlar MASUMMMM Mad

Morwena

Buralıyım
Lag 'a son mu ehehe şaka yapıyorsun galiba acayip bir lag var ttnet mi desem Sro mu bence ...
Hat bağlantısında hiçbir sorun yok ancak sro ve downlandta acayip bir yavaşlık var Confused

ttnet i daha yeni aradım we werilen cevap hattınızda genel problemimiz bulunmaktadır.4 saat içinde düzelmiş olucaktır.. ii aksamlar dediler.. 3 saat bklicem olmassa ritmik küfür dizisi hazırlıom kagıda.acıcam teli sayıcam hepsini :lolmuch:

umutTR demiş ki:
ttnet i daha yeni aradım we werilen cevap hattınızda genel problemimiz bulunmaktadır.4 saat içinde düzelmiş olucaktır.. ii aksamlar dediler.. 3 saat bklicem olmassa ritmik küfür dizisi hazırlıom kagıda.acıcam teli sayıcam hepsini :lolmuch:
:lolmuch: :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch:

Jim

rank8
Beyler bu durum öyle bişeyki saat tam 16:30 da girdiğimde acont tık diye geldi ve bende oyuna girdim oyunda 0 lag şuan deniyorum accont gelmiyor bune has...fazdır böyle ya Mad Mad Mad

Jim

rank8
beyler şuan internet hızı eski haline gelmiştir bence bu fırsatı kaçırmayın mucX Şuan saat 22.20

Jim demiş ki:
beyler şuan internet hızı eski haline gelmiştir bence bu fırsatı kaçırmayın mucX

Nası gelmiştir güzel kardeşim ya,Ben az önce Populated olan bir kaç servera deneme amacıyla girebildim.Nasıl olduysa Biraz önce "Neptüne,Saturn,Uranus ve Venüs " Serverları populated durumdaydı.Girdiğim anda kıpırdayamadım bile.Adım atılmıyordu aşırı lag vardı

TTNET Evil or Very Mad

Jim

rank8
MonteCarlo demiş ki:
Jim demiş ki:
beyler şuan internet hızı eski haline gelmiştir bence bu fırsatı kaçırmayın mucX

Nası gelmiştir güzel kardeşim ya,Ben az önce Populated olan bir kaç servera deneme amacıyla girebildim.Nasıl olduysa Biraz önce "Neptüne,Saturn,Uranus ve Venüs " Serverları populated durumdaydı.Girdiğim anda kıpırdayamadım bile.Adım atılmıyordu aşırı lag vardı

TTNET Evil or Very Mad
kardeşim vallah bende öle deil 0 lag var

Yukarı Alt