herkesinde bildiği gibi 2 günden beri sro oynayanlar bu rezilliğe şahit oldu dün 16:45 sıraları düzeldi diye seviniyodum fakat bugün 11:15 te tekrar başladı bu sorun tek bendemi herkestemi?

Beijo

Bilgiliyim
dün bende 0 lag vardı bugun basladı cok feci lag var...

XipeHocter demiş ki:
bizim guilddekiler deliriyor ama bende damla sorun yok ::)

:santa:
aynen bende de boyle msn açıyom millet çıldırıyo c9 dan ve lagdan bende aralıksız net süper kesintisiz tek sorun bile yok alchemy de tutuyo daha ne olsun
darısı tüm çilekeşlere :mrgreen:

ben 3 gündür giremiyorum tirafic verse kalkıp oynucam :lolmuch: hep c9 Evil or Very Mad

arkadaşlar ttneti arayan varmı ? sorun neymiş ben 2 gündür arıyorum cvp veren yok oparetörlerimiz diğer müşterilerimizle ilgileniyor dior başka bişe demiyor Sad

Arkdaşlar sorun bittimi? Bu arada TTnet türkiyede internet kullanıcıların yüzde 98 i sana sövdü haberin olsun... :lolmuch: :lolmuch:

ya o kadar yeni pre bot her şey aldım herada kasmaya bi hafta sonumuz var adam gibi kasmak için başıma bu çıktı çıldırcam ticketler boşa akıyo admalar 60 olacak az kaldı hera da ben bu oyuna dvm edem mi artık ne önemi kaldı bu sorun nerden yaşanıyorsa artık o mesajı almıştır popcorn Mad

Yukarı Alt