1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

s/s çar

1. crazy123

crazy123 Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    s/s çar açıcam gap yapmalımıyım? light cold sword sheild açıcam

2. hitful

hitful Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Gapı Her Chara Mutlaka Yapmalısın.. Ki Nukere daha Fazla Yapmalısın.. Ben Şu Anda S/S kasıyorum.. Pvpde Isrodaki Kadar Iyi Değil.. Aslına Bakarsan Pvpde Full intler pek kullanışlı değil sjsroda.. Çünkü Snow Shield Olmadığı Için Ilk Vuran Alır Felsefesi Oluyor..

Bir Öneri Daha. 3 Skilli 90 Yapma.. Sonuç Olarak 90 Skilleri Olmadığı Için... Light'in Son Nukesi 60lı 70li Lvllarda Sonlanıyor.. O Yüzden Ilerde Nukelerde Sorun Çekersin.. Fire Kullanmanı Öneririm. Yani Full Int Olduğu Için Bicheonu 70de tutabilirsin.. Geri kalan 20 level sana %20 Atak Sağlar. Ama Imbue Kullanmadığında Verdiğin Damage... Vasat.. O Yüzden Imbue'yi Seçtiğin Sınıfı 90 Lvl Yapman Senin Yararına.. Gel Gelelim Lightning Nukeleri De Kullanışsız ve gereksiz.. Tek Başına Fire Işini Çok Rahat Görür Ki Yanında Bicheon Da Kullanacaksın.. 70 Light 90 Fire 70 Cold 70 Bicheon Yada Üzerinde Biraz Daha Oynayarak Kendin Bir Build Geliştir.. Herşeyi Sana Bırakıyorum Bu Konuda.. Ama Tabiki Setin Ve Silahların FB, Charın Full Gap Olmadığı Sürece Yukarıda Yazdıklarımın Hiçbir Önemi Yok..

Saygılar.

3. SilentLord

SilentLord Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Çok güzel bir açıklama takdir ediyorum.. :thumbsup:

4. hitful

hitful Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Teşekkür Ederim :)

5. TheRage

TheRage Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hitful dostum bunu önermiş karar tabiki senin lakin bence şöle olmalı...Senin ss nuker açmanın 1.sebebi savunma...2.sebebi (bence) yatır batır skilleri...eğer Sword skillerini 70'te bırakırsan yatr tutma olasılığı,pvpde sword skillerinden aldığın verim azalır ve damagen düşer.Light bi kere 90 olucak..%2 lik mi magic attack söz konusu az diceksin evet ama emin ol faydasını görüyorsun...bana kalırsa 90fire-90light-90bicheon 30'da heuksal veya cold yap...geçende aynı bu yapılandırmada bi char sattım +4 setli +5 weaponlu.pvpde aynı set ve weaponlu glavierleri %80-90 indiriyordum lakin hangi durumda hangi skillide vurduğun çok önemli...yatır-batır+meteor ile çok can yakarsın :twisted: Sonuç olarak bence p.server'da bu bir zevk meselesine dönüyor ^^
    ps:üstün kesinlikle protector olmalı (bence)..Ayrıca farmsız chardanda cacık olmaz :thumbsup: ..ben 1'den 90'a 6 günde kastım.2 haftadada rockylerde 450k sp kastım..bence sende farmı 90'a bırak ama tabi Zevk meselesi :P

6. hitful

hitful Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Hmm Dostum KnockDown Her Skillde %50 Değil Mi? Yani Upladıkça Oranı Artmaz Bildiğim Kadarıyla. Ama Senin Bahsettiğin Yapılandırma Da Çok Iyi Şu Anda Kullandığım Chardan Önceki Char Tam Da Bahsettiğin Özelliklerdeydi Gerçekten Çok Zevkli :)